Рада призначила Олексія Резнікова міністром оборони – що про нього відомо?

Рада призначила Олексія Резнікова міністром оборони – що про нього відомо?


Верховна Рада України прийняла відставку міністра оборони Андрія Тарана та призначила на цю посаду колишнього віцепрем'єр-міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова. 

Про це йдеться у повідомленні на сайті парламенту. 

За кандидатуру Резнікова проголосували 273 народних депутати. Днем раніше Верховна Рада прийняла заяву про відставку Андрія Тарана, яку він подав 2 листопада. 

 "Коротко відзначу основні напрямки роботи на посаді міністра: 

  1. Синергія дій (Міноборони, Генштаб та профільний комітет ВР мають діяти як складова єдиного організму).

  2. Люди - змінити підхід до кадрової політики. Подивитися на ЗСУ як на потужного роботодавця, який дбає про людей від моменту вибору професії та адаптації після служби.

  3. Підвищення якості управління. 

Першим моїм кроком буде повний аудит міністерства, аналіз внутрішніх процесів та документообігу. Українська паперова армія має залишитися у минулому. Особливу увагу буде приділено організації оборонних закупівель", – міністр оборони України Олексій Резніков. 

Спілкуючись з журналістами в кулуарах парламенту, очільник оборонного відомства заявив, що будь-яка наявна конкуренція між МОУ та Генштабом буде усунута.

"Головне, що буде зроблено, - ми з паном Валерієм Федоровичем Залужним організуємо взаємодію між Генеральним штабом та Міністерством оборони. І будь-яка, скажімо так, наявна на сьогодні конкуренція буде скасована. Це буде співпраця, це буде взаємодія, це буде повна кооперація", - міністр оборони України Олексій Резніков. 

До призначення очільником оборонного відомства, Олексій Резніков понад півтора року був віцепрем'єр-міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (з березня 2020 по листопад 2021), є першим заступником голови делегації України у Тристоронній контактній групі. Протягом 2016-2018 років працював заступником голови Київської міської державної адміністрації, у період 2014-2015  – заступник міського голови та секретар Київської міської ради. У 2017 році він відповідав за організацію в Києві Євробачення, а в 2018 - фіналу Ліги чемпіонів.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Резніков має юридичну освіту, виступав засновником та партнером у юридичних компаніях, обирався депутатом Київської міської ради VI та VII скликань.

 

 


Переглядів: 19854

Останні новини