Окупанти планують провокації на Великдень з метою виправдання повномасштабного вторгнення в Україну

Окупанти планують провокації на Великдень з метою виправдання повномасштабного вторгнення в Україну


Російсько-окупаційні війська у період Великодніх свят планують здійснення терактів у релігійних установах та атаку власних позицій з метою звинуватити Україну та ввести на її територію регулярні підрозділи армії РФ, повідомляє пресцентр Операції Об'єднаних Сил з посиланням на дані розвідки.

"За інформацією, яка стала відома розвідці ООС від представників управління 2-го армійського корпусу російсько-окупаційних військ, 25 квітня цього року сплановано проведення низки провокацій проти України із використанням озброєння та військової техніки з нанесенням маскування типу "піксель", яке використовується підрозділами Збройних Сил України", - пресцентр Операції Об'єднаних Сил.

Українською розвідкою встановлено, що одна з таких провокацій має відбутися на Дебальцевському напрямку із залученням найманців так званого "Союзу Добровольців Донбасу", які отримали відповідні вказівки від своїх кураторів. В планах в окупантів імітація наступу на позиції 7-ї окремої мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу російських військ з метою руйнування інженерно-фортифікаційних споруд та обладнання перших позицій та завдання втрат підрозділам цієї ж бригади. При цьому, як зазначають в штабі ООС, не виключаються втрати також серед цивільного населення. Ще одним елементом плану агресора, відповідно до інформації, яка є в української армії — здійснення терористичних актів на Великдень у релігійних установах.

"Крім того, викликає обурення цинізм керівництва російських окупаційних військ, яким сплановано здійснення терористичних актів під час проведення Великодньої служби в одній із релігійних установ Московського патріархату, що може призвести до масових втрат серед парафіян", - пресцентр Операції Об'єднаних Сил.

Як стверджують дані розвідників — зазначене дасть змогу Росії звинуватити Україну в нехтуванні моральними, релігійними принципами та геноциді власного народу, а також ввести на територію України регулярні війська ЗС Російської Федерації.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Своєю чергою, командування Об’єднаних Сил запевняє, що повністю дотримується Мінських домовленостей. Вину за можливу ескалацію конфлікту, а також загибель цивільного населення та військовослужбовців Збройних Сил України покладає виключно на керівництво російсько-окупаційних військ.

Варто зазначити, що 23 квітня стало відомо, що заступник голови адміністрації президента РФ Дмитро Козак запропонував провести на Донбасі зустріч в нормандському форматі до 27 квітня поточного року і запросити на неї підконтрольних Кремлю бойовиків, яких РФ називає "представниками ОРДЛО". 


Переглядів: 11653

Останні новини