Рота охорони 831 бригади тактичної авіації відпрацювала захист летовища

Рота охорони 831 бригади тактичної авіації відпрацювала захист летовища


Рота охорони 831 бригади тактичної авіації відточувала навички щодо протидії диверсійно-розвідувальним групам на території військової частини та аеродромі.

Про це повідомляє пресслужба бригади та Повітряного командування "Центр". 

"Військові з завданням впоралися успішно", - керівник навчань начальник штабу – перший заступник командира частини полковник Дмитро Євграфов.

В ході навчання відпрацьовані питання організації та ведення бойових дій щодо прикриття, охорони та оборони летовища, враховуючи досвід набутий в операції Об’єднаних сил.

Перевірено спроможність особового складу роти охорони виконувати завдання за призначенням в будь-яких погодних умовах, в умовах застосування противником засобів радіоелектронної боротьби, безпілотних літальних апаратів, протидії місцевого населення та дій диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Основним завданням перед підрозділом було теоретичне та практичне оволодіння, закріплення і удосконалення навиків при відбитті раптового нападу на аеродром диверсійно-розвідувальних підрозділів та недопущення висадки десанту противника.


Переглядів: 2039

Останні новини