Спільні навчання спецпризначенців СБУ та військових авіаторів у 10 неймовірних фото

Спільні навчання спецпризначенців СБУ та військових авіаторів у 10 неймовірних фото


На Вінниччині відбулися спільні навчання Бригади транспортної авіації ім. Героя України Дмитра Майбороди та підрозділів спеціального призначення управління Служби безпеки України у області. 

Про це повідомляється на сторінці бригади у Facebook.

Авіатори нашої підрозділу, в рамках чергової літної зміни, відпрацьовували десантування операторів-розвідників. Десантування проводилось з використанням літаків Ан-26. Воїни спецпідрозділу СБУ під час виконання стрибків використовували парашутні системи типу "крило", а їх метою було тренування індивідуальних навичок у вільному падінні та елементів приземлення на обмежений посадковий майданчик.

Окрім висадки з повітря авіаційна ескадрилья відпрацьовувала й свої тренувальні завдання. Польоти виконувались і в світлу, і в темну пору доби, зокрема авіатори відновлювали свої вміння та навички і виконували обліт авіаційної техніки.

В рамках спільної підготовки відбулося також десантування з гелікоптера Мі-8 в умовах урбанізованої місцевості та поза нею. Силами декількох екіпажів вертолітної ескадрильї бригада транспортної авіації забезпечила спуск спецпризначенців за допомогою канатів.

Навчання за участі нашого борту були проведені в складних метеоумовах. За результатами підготовки воїнам СБУ вдалось ліквідувати терористичну  загрозу в умовах міста без загрози життю цивільного населення.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 
Переглядів: 2457

Останні новини