"Сталевий кулак ЗСУ" — навчання танкових резервів ООС на Донеччині у 10 фото

"Сталевий кулак ЗСУ" — навчання танкових резервів ООС на Донеччині у 10 фото


В районі проведення операції Об’єднаних сил перевірили бойову готовність танкового резерву однієї з мотопіхотних бригад, що виконує завдання на Донецькому напрямку, повідомляється на сайті Збройних Сил. 

Під час навчань особовий склад відпрацював злагодженість дій у складі підрозділу, висування на вказаний вогневий рубіж, перенесення вогню з однієї цілі на іншу, ведення одиничного та зосередженого вогню по ворогу.

​​​​​​​

"Такі заходи бойової підготовки проводяться регулярно. Вони покликані зміцнити взаємодію між танковими екіпажами, сприяють активному обміну бойовим досвідом між військовиками, тактичними прийомами і методами застосування танків в бою. Це вкрай важливо, адже у підрозділі служать як досвідчені, загартовані в боях воїни, так і молоді хлопці, які служать свій перший контракт", - начальник штабу батальйону мотопіхотної бригади в зоні ООС. 

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​Підготовка включає в себе дії танкового підрозділу в обороні та наступі, визначення відстані та ідентифікації цілей, виклик вогневої підтримки, водіння танків у складних умовах місцевості, евакуацію пошкодженого танка, перевірку особистої стрілецької та фізичної підготовки танкістів, тактичну медицину та евакуацію пораненого.

 


Переглядів: 3901

Останні новини