У Чорному морі відбулися навчання ВМС України та флоту США

У Чорному морі відбулися навчання ВМС України та флоту США


Українські катери та авіація Військово-морських Сил ЗС України провели спільні навчання з кораблями Військово-морського флоту США в акваторії Чорного моря. 

Про це повідомляє "Мілітарний" з посиланням на видання DVIDS.

Від Сполучених Штатів у маневрах типу PASSEX брав участь корабель комплексного забезпечення USNS Laramie (T-AO 203) та ракетний есмінець USS Porter (DDG 78) класу Arleigh Burke. 

З боку надводних сил Військово-Морських Сил ЗС України до тренувань залучили один патрульний катер типу Island та два малі броньовані артилерійські катери – «Нікополь» та «Костопіль». З повітря прикривав роботу гелікоптер Морської авіації ВМС ЗС України Мі-14 з бортовим номером 37. 

Гелікоптер Мі-14 Морської авіації ЗС України з бортовим номером 37

За декілька днів до цього у Чорному морі есмінці ВМФ США провели багатогалузеву морську операцію за участі розвідувальної та морської авіації.

Есмінець США «Donald Cook» (DDG 75) та протичовновий літак P-8A. Фото: Посольство США

Для посилення взаємодії між членами НАТО в операції брали участь есмінці USS Porter (DDG 78) та та USS Donald Cook (DDG 75).Також для підтримки флоту було залучено літак дальнього радіолокаційного стеження E-3A та протичовновий літак P-8A.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Перед відпрацюванням взаємодії між двома американськими есмінцями та авіацією, ракетний есмінець USS Donald Cook (DDG 75) класу Arleigh Burke ВМФ США відпрацював перші цьогорічні навчання спільно з авіацією НАТО.

Ракетний есмінець Porter (DDG 78) під час переходу Босфору 28 січня 2021 року

Військово-морський флот США залучив до навчання патрульний літак P-8 Poseidon з авіабази Сігонелла в Італії. З боку НАТО були стратегічний літак дальнього радіолокаційного виявлення E-3A. що базуються на авіабазі Гейленкірхен, Німеччина.Спільні операції кораблів сприяють подальшому зміцненню оперативної сумісності та демонструють рішучість щодо миру та безпеки Чорного моря.

 

 


Переглядів: 3306

Останні новини