Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

"У морі, в небі та на суходолі" — спецпризначенці-резервісти відточують свою майстерність

"У морі, в небі та на суходолі" — спецпризначенці-резервісти відточують свою майстерність


На Миколаївщині на базі 73 морського центру спеціальних операцій ім.кошового отамана Антіна Головатого відбулося навчання воїнів-резервістів Сил спеціальних операцій зі складу оперативного резерву першої черги. 

Про це повідомляє пресслужба частини у Facebook.

"На базі 73 морського центру спеціального призначення відточували свою майстерність ті, хто готовий стати до бойового строю за першої необхідності. Одразу у трьох стихіях — у морі, у небі та на суходолі проводились заняття з резервістами оперативного резерву першої черги", - пресслужба 73 морського центру СпО ім.кошового отамана Антіна Головатого. 

 


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Оперативний резерв першої черги включає резервістів та військовозобов’язаних (переважно з досвідом участі в АТО/ООС), призначених для доукомплектування органів військового управління, військових частин та підрозділів бойового складу Збройних Сил, органів управління, військових частин та підрозділів інших, утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення, Держспецзв’язку і тд. 

 


Переглядів: 2632

Останні новини