У Раді створили об`єднання депутатів для захисту прав ветеранів

У Раді створили об`єднання депутатів для захисту прав ветеранів


У Верховній Раді України було створене міжфракційне депутатське об`єднання "За захист прав захисників України", учасники якого будуть відстоювати інтереси ветеранів російсько-української війни, опікуватимуться питаннями їх реабілітації та реінтеграції в суспільство.

Про це йдеться у виступі представників МФО у пресцентрі парламенту.

Членами об'єднання є усі парламентарі-ветерани зі складу трьох фракцій ВРУ: "Слуга народу", "Голос" та "Європейська солідарність", а саме: Яна Зінкевич ("ЄС"), Роман Костенко ("Голос"), Михайло Забродський ("ЄС"), Єгор Чернєв ("Слуга народу"), Андрій Шараскін ("Голос"), Ігор Герасименко ("Слуга народу"), Максим Березін ("Слуга народу") та Михайло Бондар ("ЄС").

"Ми будемо докладати всіх зусиль аби максимально ефективно працювати в тому числі й з різними громадськими ініціативами, які націлені на одне — пришвидшувати перемогу нашої держави над країною агресором", - народний депутат України, ветеран, співголова МФО "За захист прав захисників України" Андрій Шараскін.

Як зазначено у зверненні до Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, "метою міжфракційного об'єднання активне сприяння та захист прав та інтересів осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України й брали участь в АТО/ООС, осіб котрі продовжують захищати Україну, в тому числі в підпіллі, яке діє на тимчасово окупованих територіях та полонених, військовополонених, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, а також членів їх сімей".

"Фонд "Повернись живим" у питаннях захисту прав ветеранів, реінтеграції та реабілітації учасників бойових дій завжди займає проактивну позицію та актуалізує його на всіх рівнях державної влади. Не так давно відбувся організований Фондом Форум підтримки ветеранського підприємництва, у якому взяли участь народні депутати, урядовці та бізнесмени. Власне, цей майданчик й запустив діалог всередині парламенту, а також зовнішню комунікацію, результатом якої й стало створення міжфракційного об’єднання "За захист прав захисників України". Ми вітаємо таке рішення й сподіваємося, що представники ветеранської спільноти у Верховній Раді зможуть стати драйверами позитивних змін у державній політиці щодо реінтеграції, підтримки та розвитку наших героїв, які повернулися з фронту", - операційна директорка Фонду "Повернись живим" Наталія Калмикова.

Як зазначив співголова об'єднання "За захист прав захисників України", нардеп Єгор Чернєв, після початку роботи МФО буде проведено аналіз нормативно-правової бази та виявлено проблемні точки у вітчизняному законодавстві щодо прав та соціальних гарантій ветеранів російсько-української війни й на підставі цього напрацьовуватимуться відповідні зміни.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


 


Переглядів: 1143

Останні новини