Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

У січні "Повернись живим" зібрав понад 6 мільйонів на потреби армії

У січні "Повернись живим" зібрав понад 6 мільйонів на потреби армії


У січні 2022 року Фонд "Повернись живим" зібрав понад 6 мільйонів гривень пожертв на потреби української армії. 

Про це повідомляє команда організації у своєму звіті. 

Загальна сума внесків, здійснених благодійниками Фонду протягом січня, становить 6 мільйонів 31 тисячу 223 грн

"Це просто неймовірна цифра, яка в чергове підтверджує – ми не боїмося ворога, а невпинно працюємо задля збереження життя та здоровʼя наших захисників й розбудови Збройних Сил", – йдеться у публікації "Повернись живим" на сторінці в Facebook.

Також у січні командою "Повернись живим" було передано необхідного українським військовим обладнання на 1 мільйон 354 тисячі грн. Половина цієї суми, понад 665 тисяч – це компʼютери та інша оргтехніка для новоствореного Командування Сил Територіальної оборони. Фонд забезпечив 28 повноцінних робочих місць усім необхідним, що дасть змогу максимально швидко розгорнути тероборону по всій країні. 

Окрім вже переданого до війська, коштом благодійників протягом місяця придбано майна чи профінансовано проєктів на суму більш ніж 1 мільйон 783 тисяч грн. Зокрема, це закупка та передплата виготовлення 5 мобільних комплексів спостереження, 3 квадрокоптери з додатковими елементами живлення, 41 планшет та супутні аксесуари, 10 комплектів сумок сапера різних модифікацій, 8 компʼютерів та моніторів, 6 телевізорів та ноутбуків, снайперський приціл, генератори, акумулятори та мережеве обладнання, а також сервер для Командування Сил ТрО. 

"Кожен рядок цього звіту – ваше досягнення, незалежно від розміру пожертви. Всі ви разом вже 8 рік поспіль пліч-о-пліч з українськими воїнами доводите окупанту, що Україна не здалася й ніколи не здасться", – пише у дописі команда Фонду. 

Нагадаємо, що допомогти "Повернись живим" реалізовувати більше нових проєктів ви можете за посиланням


Переглядів: 1453

Останні новини