Уперше жінка-військовослужбовець пройшла жорсткий відбір кваліфікаційного курсу ССО

Уперше жінка-військовослужбовець пройшла жорсткий відбір кваліфікаційного курсу ССО


В суботу, 3 квітня 2021 року, уперше з 2016 року жінка-військовослужбовець змогла здолати виснажливий двотижневий  відбір кваліфікаційного курсу Сил спеціальних операцій ЗС України , повідомляє пресслужба навчально-тренувального центру.

 

"Починаючи з 2016 року були спроби кандидаток із середовища 2спеціального призначення" і "великої армії" пройти відбір на кваліфікаційний курс Сил спеціальних операцій ЗС України. Незалежно від статі, щоб досягнути цієї мети, курсант має знайти в собі сили і з’єднати всеціло дух, інтелект і фізичну вправність. До сьогодні виклик здолати виснажливий двотижневий відбір ставав непереборним, але хіба що для м’язів… Цей приклад жіночої нескореності остаточно утвердив рівні можливості для тих, хто готовий "опанувати всі стихії, стати вістрям кожної з них", – пресслужба Навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій.

 

Прототипом курсу кваліфікаційної підготовки інструкторів Сил спеціальних операцій України, що проводиться в навчально-тренувальному центрі ССО України, є Q-Course, який протягом уже понад півстоліття на базі в Форт-Бреґ (Північна Кароліна, США) проходять майбутні американські спецпризначенці.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


В Україні підготовка бійців Сил спеціальних операцій розпочалася значно раніше від офіційної дати народження ССО, 29 липня 2016 року. Пілотний Q-курс стартував у розпал гарячої фази АТО наприкінці 2015-го на базі 8-го полку спецпризначення на Хмельниччині.

 


Переглядів: 7227

Останні новини