В Угорщині розпочалася активна фаза навчань Saber Guardian-2021, за участі українських десантників

В Угорщині розпочалася активна фаза навчань Saber Guardian-2021, за участі українських десантників


На одному з полігонів Угорщини розпочалася активна фаза навчань Saber Guardian-2021 за участі військ США, Словаччини, Хорватії, Польщі, України та Угорщини. Українські десантники вже вийшли в район виконання завдання та закріпилися на бойових позиціях.

Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ. 

У понеділок, 31 травня, українські військові перекрили усі можливі підходи противника інженерними загородженнями, замаскували бойову техніку та облаштували основні та запасні позиції, виставили патрулі та спостережні пости, організували взаємодію зі штабом батальйону BLUEFOR.

ДШВ ЗСУ на навчаннях представляє ротна тактична група 13-го окремого десантно-штурмового батальйону імені Героя України полковника Тараса Сенюка 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. За сценарієм цьогорічного навчання, українські десантники діятимуть у складі основних сил BLUEFOR.

“Приблизно о 17.00, почалися перші “бойові зіткнення”. Так, поблизу одного із спостережних пунктів було виявлено дозор OPFOR в складі однієї одиниці бойової техніки та 12-ти піхотинців. Розпочався бій, в ході якого противник внаслідок значних втрат був змушений відступити. Наші військовослужбовці залишились у повному складі”, – пресцентр Командування Десантно-штурмових військ. 

1 червня о 6.40 ранку на позиції десантників висунувся підрозділ противника – чотири бойових машин піхоти М-113. Як розповідають у ДШВ, протягом кількох хвилин, вогнем гранатометів та стрілецької зброї усі машини та особовий склад противника було знищено. Союзні сили втратили одну одиницю бойової техніки, яка перекривала шляхи відступу умовному противнику.

"Завдяки ефективній взаємодії з вищим штабом, командуванням BLUEFOR до місця зіткнення для можливої допомоги було оперативно спрямовано резерв з підтримкою авіації. Але український десант впорався самостійно”, – пресцентр Командування Десантно-штурмових військ. 


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Наразі міжнародні навчанння Saber Guardian-2021 продовжуються. 

 


Переглядів: 3326

Останні новини