В Україні вперше стартували віртуальні змагання для ветеранів — Ігри Нескорених 2.0 ONLINE

В Україні вперше стартували віртуальні змагання для ветеранів — Ігри Нескорених 2.0 ONLINE


Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні, у склад якого входить і Фонд «Повернись живим» 16 жовтня оголосив про початок змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів – Ігри Нескорених 2.0. Вперше вони проводитимуться у віртуальному форматі. 

Ветерани змагатимуться у шести дисциплінах: легка атлетика, паверліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері та велоспорт.

«Це новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів, якому немає аналогів в Україні, адже в Україні досі ніхто не проводив онлайн спортивних змагань із кількох дисциплін одночасно. Схоже, Covid-19 з нами надовго, тому необхідно формувати новий стандарт змагань, який поширюється також на адаптивні види спорту», – зазначила координаторка Ігор Нескорених в Україні Оксана Горбач.

Реєстрація учасників Ігор Нескорених 2.0. триватиме до 25 жовтня 2020 року, а самі змагання відбуватимуться за місцем проживання учасників у зручний для нього час.

«Онлайн формат надає дуже широкі можливості – ветеран з будь-якої частини країни може приєднатися до Нескорених і взяти участь у змаганнях. Учасник сам обирає вид спорту, в якому змагатиметься, час та місце виконання вправи. Новий формат не обмежує обладнання, яке використовує учасник для виконання вправи. Ось чому Ігри Нескорених – це розширені можливості для участі. Чекаємо вас, реєструйтесь до участі в змаганнях», – закликав представник ветеранського відділу фонду «Повернись живим» Тарас Шпук.

Кандидат має зафільмувати свій підхід та результат у дисципліні та надіслати Організаційному комітету.

Офіційне оголошення результатів та нагородження переможців у кожній дисципліні відбудеться 6 грудня 2020 року у прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Фейсбуці та YouTube.

Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні.

«Спортивна реабілітація є важливою складовою психологічної реабілітації ветеранів, однак спортивні заходи у звичайному для нас форматі неможливо проводити в умовах пандемії, – розповів керівник Директорату реабілітації, медичного забезпечення та соціальної реадаптації Міністерства у справах ветеранів України Всеволод Стеблюк, – тому ми підтримали ініціативу організаційного комітету «Ігор Нескорених» провести змагання в віртуальному форматі, і це перші такого роду змагання не тільки для ветеранської спільноти, але і для України загалом».

Проєкт здійснюється в межах підтримки від Посольства США в Україні. Заступник аташе з питань культури Посольства Браян Фурман відмітив:

«Ігри Нескорених сприяють активним відносинам між українськими та американськими спільнотами ветеранів. Ми раді майбутній співпраці у програмі Спортивних амбасадорів в Україні. Завдяки цьому зростатиме відчуття солідарності між ветеранами, полегшення лікування та адаптації»

В Іграх Нескорених 2.0. ONLINE можуть взяти участь ветерани та чинні військовослужбовці Збройних Сил, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Нацполіції й Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або впродовж миротворчих операцій за участю України з 1991 року. До участі в змаганнях запрошуються члени торішніх національних збірних Ігор Нескорених.

«Ігри Нескорених – це про віднадходження себе, про покладання цілей і вміння їх досягати. Я бачив багато очей хлопців, які загорялися, бо прийшло усвідомлення, що знайшли себе. Користь спорту у цьому – величезна. Закликаю всіх приєднуватися до Ігор Нескорених Онлайн», – сказав капітан збірної Invictus Games Ukraine Іван Рудий.

Зареєструватись на онлайн змагання «Ігри Нескорених 2.0.» можна на сайті.

Останні матеріали:

Переглядів: 1316

Останні новини