Верховна Рада продовжила дію закону про особливий статус Донбасу

Верховна Рада продовжила дію закону про особливий статус Донбасу


Верховна Рада України ухвалила за основу і в цілому проєкт Закону №4467 "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", повідомляє інформаційне управління Апарату ВР. 

Ухвалений документ продовжує на 1 рік можливість тимчасового запровадження особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, встановленого статтею 1 закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Закон про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО було ухвалено у вересні 2014 року. Він набув чинності 18 жовтня 2014 року терміном на 3 роки. У жовтні 2017-го термін дії закону продовжено на рік, у жовтні 2018 - до 31 грудня 2019 року, а у грудні 2019 - до 31 грудня 2020 року.

Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Законодавчий акт передбачає, що особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу набуває чинності лише "після виконання всіх умов, викладених у статті 10 закону, зокрема в частині щодо виведення всіх незаконних збройних формувань, їхньої військової техніки, а також бойовиків і найманців із території України".

Останні матеріали:

Переглядів: 2479

Останні новини