Водолази Військово-морських Сил провели навчання на відкритій воді

Водолази Військово-морських Сил провели навчання на відкритій воді


У Водолазній школі Військово-морських Сил ЗС України триває базовий курс фахової водолазної підготовки майбутніх фахівців водолазної справи, йдеться у повідомленні Командування ВМС на Facebook.

Метою курсу є навчання за спеціальністю та отримання базового кваліфікаційного рівня. Курс триває протягом майже двох місяців та включає в себе теоретичну і спеціальну фізичну підготовку. Друга половина навчання складається, здебільшого, з практичного виконання вправ і водолазних спусків.

"Після виходу з окупованого Криму, водолазна справа у Військово-Морських Силах, фактично, відновлювалася з нуля. Але це дало нам можливість не тільки стати краще, ніж ми були, а й переглянути наново деякі принципи нашої роботи, більш широко впровадити в повсякденній діяльності стандарти Північноатлантичного альянсу", – начальник Водолазної школи ВМС ЗС України, капітан 1 рангу Сергій Титаренко.

Розпочинається навчання з опанування навичок володіння водолазним спорядженням в умовах басейну. В подальшому вправи виконуються на відкритій воді, де відпрацьовують командні дії у складі водолазного підрозділу на водолазній станції. Зокрема, водолази виконують різні завдання під водою, а саме: орієнтування, робота з ручним водолазним інструментом, обстеження морської ділянки порту, пошук вибухонебезпечних предметів тощо. В обов’язковому порядку курсанти навчаються надавати допомогу під водою у разі виходу з ладу власного водолазного спорядження, або спорядження іншого військовослужбовця. Мінімальна кількість тренувань під водою, під час навчання в школі, складає не менше 650 хвилин, з яких 500 хвилин курсанти проводять на глибинах до 25 метрів і 100 хвилин на 25-30 метрах глибини.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


По закінченню курсу навчання, випускники Водолазної школи отримують рівень професійної підготовки, який надає їм можливість працювати за відповідним фахом як у складі національного флоту, так і в інших силових та споріднених відомствах України.

 

 


Переглядів: 1307

Останні новини