Воїни-десантники провели навчання зі стрибків з парашутом поблизу лінії фронту

Воїни-десантники провели навчання зі стрибків з парашутом поблизу лінії фронту


Українські воїни-десантники продовжують навчання в зоні бойових дій. Свої перші стрибки з парашутом поблизу лінії фронту провели бійці підрозділів десантно-штурмових військ, повідомляє пресцентр командування Операції Об'єднаних Сил.

Цього разу десантування здійснювалося вдень з транспортно-бойового вертольоту Мі-8 армійської авіації Сухопутних військ ЗС України. Бойова вправа стала випробовуванням на сміливість новачків підрозділу, які виконали свій перший ознайомчий парашутний стрибок з висоти 800 метрів.

Перед цим кожен "крилатий піхотинець" пройшов та засвоїв курс повітрянодесантної підготовки, відпрацював елементи наземного вишколу на повітрянодесантному комплексі та самостійно виконав укладку бойового парашуту. Більш досвідчені десантники здійснювали стрибки з висоти 600 метрів зі зброєю та десантним рюкзаком, екіпірованим засобами індивідуального захисту та запасом води, тощо.


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


Стрибки проводилися під контролем та керівництвом фахівців повітрянодесантної служби частини, які мають відповідний досвід.

Як зазначають інструктори, кожен десантник в залежності від віку виконує від п’яти парашутних стрибків зі зброєю та спорядженням на рік. По прибуттю в підрозділ нових військовослужбовців-контрактників, для них проводиться допідготовка, плануються нові стрибки, аби вони якнайшвидше набули досвіду.

Останні матеріали:

 


Переглядів: 2685

Останні новини