Як в Україні виробляють боєприпаси до «ЗУшок» та гранатометів — побачте на власні очі

Як в Україні виробляють боєприпаси до «ЗУшок» та гранатометів — побачте на власні очі


Військовий експерт Сергій Згурець показав серійне виробництво 23-мм снарядів, які використовують у ЗУ-23-2, а також боєприпасів ВОГ-17 для автоматичних гранатометів АГС-17 та його українських версій, які, зокрема, встановлюють на бойові модулі БТР-3 та БТР-4.

Про це повідомляє Defense Express.

Наприклад, більшість технологічних операцій виконується на верстатах 80-х років, а спорядження боєприпасів виконується вручну. А одна з найсучасніших ділянок підприємства - це випробувальна база. Вона потрібна для того, щоб гарантувати якість боєприпасів, які проходять контроль на початкову швидкість, розсіювання та детонацію.

ТАСКО виробництво

ТАСКО випробування боєприпасів

"Корпорація "ТАСКО" вже веде серійне виробництво 23-мм снарядів, які використовуються у ЗУ-23-2, а також пострілів ВОГ-17 для автоматичних гранатометів АГС-17 та його українських версій, які, в тому числі встановлюються на бойові модулі БТР-3 та БТР-4. По цім двом виробам в нас є все необхідне оснащення та документація", – президент корпорації "ТАСКО" Валерій Павлюков.

президент корпорації

Як він підкреслив, у Збройних Силах України є велика потреба у ВОГ-17, але попри наявність вітчизняного виробництва, для українського війська закуповують ці боєприпаси у Болгарії. 

"Загалом з Міноборони в нас доволі складні стосунки. Вони цікавляться нашими можливостями, проте понад рік не можуть сформувати технічне завдання, без якого неможливо почати випробування снарядів і їх постачання до війська. І це при умові того, що "ТАСКО" вже успішно постачає боєприпаси іншим країнам", – Валерій Павлюков.

ТАСКО боєприпаси

У планах виробника розширення лінійки боєприпасів. Окрім 23-мм планується почати виробництво снарядів 30-мм, який є основним калібром автоматичних гармат БМП-2, БТР-3 та БТР-4. 


Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 


А також початок серійного виготовлення 100-мм снарядів для протитанкової гармати "Рапіра", 152-мм та 155-мм артилерійських снарядів, а також інших видів боєприпасів для українського війська.

ТАСКО боєприпаси

 

 


Переглядів: 6922

Останні новини