З 10 листопада в ООС відновлять роботу всі КПВВ (ОНОВЛЕНО)

З 10 листопада в ООС відновлять роботу всі КПВВ (ОНОВЛЕНО)


З 8:00 10 листопада в зоні проведення Операції об'єднаних сил відновиться робота всіх контрольних пунктів пропуску (КПВВ), повідомляють у прес-центрі командування ООС. 

"Починаючи з 8.00 10 листопада, відповідно до рішення Командувача об’єднаних сил, в усіх КПВВ у районі проведення операції Об’єднаних сил, відновлюється пропуск осіб і транспортних засобів через лінію розмежування.На території Донецької області через КПВВ «Гнутове», «Новотроїцьке», «Мар’їнка», «Майорське», а на Луганщині – через КПВВ «Станиця Луганська» та новостворені контрольні пункти в’їзду-виїзду «Щастя» та «Золоте». Пропуск громадян і транспортних засобів буде проводитися щоденно з 8.00 до 18.00", – прес-центр ООС. 

UPD У штабі операції Об’єднаних сил уточнили час роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду на лінії розмежування.

"Пропуск громадян і транспортних засобів через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Гнутове», «Новотроїцьке», «Мар’їнка», «Майорське», «Станиця Луганська» , «Щастя» та «Золоте» з 10 листопада буде проводитися щоденно з 8:00 до 16:00", – пресслужба ООС.

Всім, хто перетинає лінію розмежування в бік підконтрольної території, мірятимуть температуру, люди також повинні носити маски та дотримуватися дистанції з урахуванням нанесеної на пункті пропуску розмітки.

Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні. 

Для переходу лінії розмежування через КПВВ громадяни повинні дати згоду на самоізоляцію з використанням додатку "Дій вдома" або обсервації, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, 10 листопада на Донбасі відбудеться відкриття двох нових КПВВ – "Щастя" і "Золоте". Відповідних домовленостей було досягнуто ще на торішній нормандської зустрічі.

Раніше пропуск людейц через КПВВ "Станиця Луганська" зупинили до 15 листопада через поширення коронавірусу на окупованих територіях.

Останні матеріали:


Переглядів: 2247

Останні новини