Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

Українські воїни знищили мінометну позицію ворога на Донеччині (Відео)

Українські воїни знищили мінометну позицію ворога на Донеччині (Відео)


Військовослужбовці 54-ї окремої механізованої бригади знищили мінометні позиції російських терористів на Донеччині.

Відповідне відео з’явилося на сторінці «К2 54 ОМБр» у Facebook.

У дописі зазначається, що нещодавно військовослужбовці знищили також ворожий «Урал», який підвозив боєприпаси на позицію бойовиків.

«Це – знищення мінометної позиції та житлового приміщення окупантів, до яких цей «УРАЛ» підвозив смертоносні міни та патрони. Так, в один із сонячних ранків, ворог почав гатити по наших позиціях та по мирному населенню. У зв’язку з чим було прийняте рішення на знищення ворога та вогневих засобів», – йдеться у повідомленні.

Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам розповідати ще більше новин, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні.

За допомогою засобів розвідки військові встановили точне місцезнаходження ворога та його вогневих засобів, і відкрили вогонь.

«Було повністю знищено вогневу мінометну позицію та житлове приміщення ворога. Ніхто із окупантів не втік», – розповіли військові.

Як писав «Повернись живим» раніше, 18 червня військовослужбовці 93-ї ОМБр Холодний Яр ліквідували вантажівку російсько-окупаційний військ з боєприпасами на Луганщині. А 14 червня в районі Світлодарської дуги військовослужбовці 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила знищили склад боєприпасів противника.

Останні новини:


Переглядів: 616

Останні новини