Українська збірна завоювала три золоті медалі на Invictus Games у Сіднеї

За три змагальних дні на Invictus Games у Сіднеї українська збірна здобула три золоті та одну бронзову медаль.

«Золото» з веслування на тренажерах взяли капітан команди Сергій Ільницький та Олександр Бєлобоков. Категорія, у якій перемогли українські спортсмени (Men’s IR3, швидкість за одну хвилину), була найбільшою – у ній змагалися 64 учасники.

Сергій Ільницький

Також золоту медаль з пауерліфтингу у середній вазі здобув Олександр Гавриленко.

Олександр Гавриленко

У перший день змагань виборов першу медаль для України – «бронзу» – Денис Фіщук. Попри складну трасу український велогонщик зміг дістатися до фінішу третім з 53 учасників.

Денис Фіщук

Нагадаємо, з 20 до 27 жовтня 15 українських ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення чи захворювання під час бойових дій на Донбасі, змагатимуться зі спортсменами з інших країн в Австралії.

Це вже другі «Ігри Нескорених» для української команди. Минулого року наші ветерани завоювали 14 медалей (вісім з них – золоті) у шести видах спорту та зустрілися з засновником міжнародних змагань принцом Гаррі.