Українські бійці знищили склад боєприпасів ворога (ВІДЕО)

Українські бійці знищили склад боєприпасів ворога (ВІДЕО)


У неділю, 14 червня, в районі Світлодарської дуги військовослужбовці 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила знищили склад боєприпасів противника.

До того з цієї позиції ворог регулярно вів вогонь з мінометів, АГС та СПГ. Втрат серед наших армійців не було, але це досить сильно дошкуляло бійцям ООС. На обстріли противника українські військовослужбовці завжди дають відповідь.

«Кілька днів тому силами нашої бригади було знищено позиції ворога, – розповів «Повернись живим» пресофіцер 24-ї ОМБр Олександр Савченко. – У противника були втрати, одразу стало відомо про двох загиблих з того боку. Відтак, напевно, щоб помститися, ворог посилив обстріли».

Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам розповідати ще більше новин, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні.

Аби й надалі обстрілювати українських військових, російсько-окупаційні війська мали поповнювати боєкомплект. І це не залишилось без уваги армійців ЗСУ.

«Бійці на спостережнику помітили, що на сусідню позицію ворог почав підтягувати боєприпаси – було видно шлях довозу. Хлопці дочекалися, поки противник завіз все, що хотів, вирахували координати та завдали точковий удар зі штатного озброєння. Це змусило весь боєкомплект здетонувати – горіло і вибухало довго», – говорить Олександр Савченко.

У пресслужбі зазначають: саме так виглядає адекватна відповідь ворогу, про яку українці читають у щоденних зведеннях операції Об’єднаних сил. І додають: зараз у противника – паніка.

Відео надано пресслужбою 24-ї ОМБр імені короля Данила


Переглядів: 483

Останні новини