Українські дипломати передали «Повернись живим» майже 2 млн гривень для медиків ЗСУ

Українські дипломати передали «Повернись живим» майже 2 млн гривень для медиків ЗСУ


Міністерство закордонних справ України спільно з фондом «Повернись живим» провели акцію «Захистити захисника» на підтримку військових медиків.

У її межах українські дипломати в усьому світі (зі 109 закордонних дипломатичних установ та центрального апарату МЗС) перерахували частину своєї заробітної плати на потреби медиків ЗСУ, які на сьогодні протистоять двом загрозам: епідемії COVID-19 та російській агресії на Донбасі.  

Загальна сума допомоги склала понад 1 мільйон 750 тисяч гривень.

«З 2014 року ми у МЗС відчуваємо особливий зв’язок із захисниками нашої держави від збройної агресії, – розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. – По суті, дипломати і військові тримають дві частини одного фронту – захисту незалежності України. Саме тому українські дипломати вирішили допомогти військовим медикам у цей скрутний час, щоб армія зберегла здатність захищати країну. Зараз важливо захищати захисників, цивільних і військових медиків. Лише у єдності ми можемо побороти російську і коронавірусну агресію. Саме цим ми і керувалися, вступивши у партнерство з таким авторитетним фондом».

Кошти МЗС передало «Повернись живим», фонд, своєю чергою, закупить засоби індивідуального захисту для військових медиків та речі першої необхідності для протидії COVID-19 в армії.

Дмитро Кулеба та Віталій Дейнега на брифінгу 28 квітня

Як зазначив керівник «Повернись живим» Віталій Дейнега, фонд від початку карантину в Україні проводить превентивні заходи з протидії COVID-19 в армії, зокрема, ПЛР-тестування військових.

«Гроші від українських дипломатів будуть спрямовані на придбання засобів індивідуального захисту, в яких зараз є велика потреба. Наразі ми збираємо дані про шпиталі в зоні проведення ООС та поза її межами. Намагатимемося купувати захисні костюми для військових медиків українського виробництва», – підкреслив Віталій Дейнега.  

Головне фото: Командування медичних сил ЗСУ / Facebook


Переглядів: 400

Останні новини