Українські силовики вивезли з окупованої території екс-начальника ППО терористів

Українські силовики вивезли з окупованої території екс-начальника ППО терористів


Українські силовики провели спецоперацію, під час якої вивезли з окупованої території екс-начальника ППО (протиповітряної оборони) одного з терористичних підрозділів так званої «ДНР» Володимира Цемаха.

Першим цю інформацію повідомив адвокат затриманого Роман Гонтарєв. За його словами, затримання Цемаха відбулося 27 червня у місті Сніжне (окуповане місто, яке розташоване у 80 кілометрах від території, підконтрольній Україні). Пізніше російським ЗМІ це підтвердила й донька затриманого, також вона не заперечувала, що її батько брав участь у бойових діях на боці терористів. Наразі Цемах перебуває у Києві під арештом.

Фото: ВВС

Хто такий Володимир Цемах?

Володимир Цемах – колишній начальник ППО терористів. Він брав активну участь в бойових діях на боці бойовиків влітку – восени 2014 року, очолював так званий підрозділ ЗУ-23, сформований в місті Сніжне, в жовтні того ж року бойовики присвоїли йому звання «полковника». Саме Цемах може стати свідком у справі авіакатастрофи літака Malaysia Airlines рейсу МН17, який був збитий 17 липня 2014 року в Донецькій області із зенітно-ракетного комплексу «Бук».


Переглядів: 236

Останні новини