Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

Українські військові-миротворці вирушили до Конго (ФОТО)

Українські військові-миротворці вирушили до Конго (ФОТО)


Кілька десятків бійців 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» прибули у Демократичну Республіку Конго для участі у миротворчій Місії ООН.

Про це повідомили у прес-службі бригади.

Це вже десята ротація 18-го окремого вертолітного загону зі стабілізації ситуації на Африканському континенті, де бійці змінили своїх колег. Можливість брати участь у відборі до Місії військові бригади отримали завдяки перемозі у міжбригадних змаганнях, які проходили у листопаді 2018 року.

Фото: прес-служба 93-ї ОМБр

На Африканському континенті українські бійці будуть вести повітряну розвідку, патрулюватимуть територію, супроводжуватимуть та прикриватимуть військово-транспортні вертольоти. Також військові будуть забезпечувати повітряну підтримку дій наземних підрозділів військ Місії ООН, проводитимуть пошукові операції, транспортуватимуть людей та вантажі.

Фото: прес-служба 93-ї ОМБр

Зазначимо, що військовослужбовці ЗСУ беруть участь у миротворчих операціях під егідою ООН, НАТО та інших міжнародних організацій з 1992 року. Зокрема, виконували обов’язки у Ліберії, Косово, Іраку та Конго. За цей час у військових операціях взяли участь понад 44 тисячі українських бійців, 54 з них – загинули.

Фото: прес-служба 93-ї ОМБр

Фото: прес-служба 93-ї ОМБр

Переглядів: 779

Останні новини