Український суд відправив за грати бойовика «ДНР»

Український суд відправив за грати бойовика «ДНР»


Слов’янський міський суд Донецької області оголосив вирок – вісім років позбавлення волі – бойовику терористичної організації так званої «ДНР».

Як повідомили у прес-центрі операції Об’єднаних сил, учасника збройних формувань РФ затримали військовослужбовці ЗСУ у грудні 2018 року на лінії зіткнення під час бою.

Виявилося, що затриманий – мешканець міста Горлівка на Донеччині. У вересні 2014 року чоловік  добровільно пішов на службу до незаконного збройного формування так званої «ДНР». А саме – до 3-ї бригади народної міліції «Беркут», де обіймав посаду оператора ПТРК та брав участь у боях проти української армії. Зокрема, його підрозділ захоплював Дебальцеве, ніс службу на блокпостах «Калинівка – Радгосп Горлівський», «Кондратіївський терикон» та «Зайцеве, зупинка».

У жовтні 2016 року чоловік отримав поранення та був комісований. Але у червні 2018-го знову вступив до лав НЗФ та у якості кулеметника обстрілював позиції українських військових на Донбасі.

Як писав «Повернись живим» раніше, 15 квітня військовослужбовці ЗСУ припинили просування ворожої диверсійно-розвідувальної групи та захопили зброю противника.


Переглядів: 197

Останні новини