Перейти до головного вмісту

Директор(-ка) департаменту розвитку і партнерств

05 березня 2024, 11:56, Kyiv

Короткий опис посади

Директор(-ка) департаменту розвитку і партнерств — спеціаліст, який вміє розбудовувати тривалі й взаємовигідні стосунки з бізнес-партнерами Фонду, створювати та реалізовувати комунікаційну стратегію Фонду, та як результат — збільшувати грошові надходження організації. Директор(-ка) відповідає за координацію та розвиток двох відділів департаменту — відділ партнерств і комунікаційно-маркетинговий відділ.

Ключові вимоги до посади

 • Досвід у фандрейзингу та донор-менеджменті. Ключова вимога для посади — вміння залучати кошти. Тому наш ідеальний кандидат має великий досвід у фандрейзингу, володіє стратегіями та техніками фандрейзингу, знається на пошуку великих партнерів для великих проектів, знаходить нових великих донорів та підтримує відносини із раніше залученими партнерами та донорами.
 • Просунуті менеджерські навички. Для посади директора важливо вміти управляти ресурсом великої команди спеціалістів (відділ партнерств та комунікаційно-маркетинговий відділи, загальною чисельністю до 20 людей). Директор(-ка) відповідає за постановку індивідуальних та командних задач, розподіл обов’язків всередині команди, забезпечення можливостей для розвитку підлеглих, мотивацію підлеглих та створення ефективного робочого середовища.
 • Клієнтоорієнтованість. Директор(-ка) має виявляти та максимально задовольняти потреби усіх стейкхолдерів процесу. Ця навичка дозволяє Фонду створювати додаткову цінність для партнерів та досягати результату, що перевершує очікування.
 • Стратегування. Директор(-ка) відповідає за формування концепції, розробку та реалізацію коротко- та довгострокових стратегій роботи департаменту (як “з нуля”, так і на основі існуючих напрацювань), враховуючи динамічні обставини та можливі ризики.
 • Навички ведення переговорів. Досягаючи домовленостей з партнерами, необхідно відстоювати позицію Фонду. Тож вміння залишатися на своїй позиції та переконувати інших у її доцільності дуже важливе для цієї посади.
 • Навички вирішення проблем. Директор(-ка) здатна вирішувати проблеми та виклики, які супроводжують діяльність департаменту та організації. Тож вміння аналізувати ситуацію, формувати пропозиції щодо її вирішення, вибрати найоптимальніший варіант та аналізувати його наслідки —  вкрай важлива навичка для цієї посади.

Функціональні обов’язки

 • планування, координація, контроль та аналіз результатів  роботи Департаменту розвитку і партнерств (комунікаційно-маркетинговий відділ та відділ партнерств)
 • формування та втілення плану заходів, спрямованих на підтримку Фонду
 • підтримка та розвиток партнерських історій з бізнесом, державними органами тощо
 • звітування перед стейкхолдерами

Дана посада передбачає підписання NDA.

Що виклики на цій посаді?

 1. Великий обсяг роботи. Організація робочого процесу в департаменті — важлива складова роботи директора, особливо в умовах невизначеності на економічному ринку та ситуації на фронті, яка постійно змінюється.
 2. Відповідальність. Від результатів роботи департаменту залежить рівень надходження грошових коштів та як результат — спроможність Фонду ефективно допомагати Силам оборони.
 3. Побудова довгострокових відносин з партнерами. Фонд зацікавлений у тому, щоб взаємодія з партнерами була постійною та тривалою, адже це забезпечує не лише реалізацію складних проектних історій, а й подальшу діяльність Фонду.

Місце в структурі організації

Директор(-ка) департаменту розвитку і партнерств працює під керівництвом Директора Фонду. В підпорядкуванні у директора департаменту: відділ партнерств (7 спеціалістів) та комунікаційно-маркетинговий відділ (10 спеціалістів).

Наявність відряджень та поїздок

Обов’язкові відрядження та поїздки на зустрічі з партнерами (в межах України).

Залишай свій відгук на вакансію і очікуй на зворотній зв’язок!