Відсторонений після загибелі 5-річного хлопчика генерал очолив поліцію в ООС

Відсторонений після загибелі 5-річного хлопчика генерал очолив поліцію в ООС


Колишній начальник поліції Київської області, генерал Дмитро Ценов, став головою поліцейських у складі операції Об’єднаних сил. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськин.

“Сьогодні (6 червня. – Ред.) вранці командувачу ООС генералу Олександру Сирському представив нового керівника поліцейських сил в зоні проведення операції об’єднаних сил генерала Дмитра Ценова. У складі сил ООС на постійній основі несуть службу понад тисяча співробітників Національної поліції України. Основне завдання – виявлення терористів, вилучення зброї та вибухівки, забезпечення громадського порядку”, – зазначив він.

Дмитро Ценов, нагадаємо, подав у відставку після вбивства у Переяславі-Хмельницькому 5-річного Кирила Тлявова. 31 травня хлопчик потрапив у реанімацію місцевої лікарні з важкою закритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, внутрішньою мозковою гематомою та переламом скроневої кістки. Громадськість запевняли, що Кирило впав, коли грався з іншими дітьми. Пізніше виявилося, що до поранення хлопчика причетні двоє співробітників Нацполіції: у день трагедії вони стріляли по бляшанках і поцілили у 5-річного Кирила. Підозрювані – старший лейтенант Володимир Петровець та лейтенант Іван Приходько. На момент трагедії обидвоє поліцейських були у стані алкогольного сп’яніння.

Управління Нацполіції у Київській області офіцер очолив у 2018 році, до того працював заступником управління. За даними декларації, генерал Ценов минулого року заробив за основним місцем роботи 454 118 грн.


Переглядів: 293

Останні новини