Війна за реальність. Дипломат Дмитро Кулеба написав книгу про виживання у світі фейків

Війна за реальність. Дипломат Дмитро Кулеба написав книгу про виживання у світі фейків


Постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба написав книжку про поведінку в інформаційному просторі та роботу з комунікаціями в Україні.

«Війна за реальність: як перемагати у світі фейків, правд і спільнот» – так називається видання, яке є справжнім посібником із захисту персональних даних, розвитку критичного мислення та протидії маніпуляціям.

«Ви на війні за реальність. Але все буде добре. Якщо ви будете боротися», – ця фраза якнайкраще описує наше сьогодення.

Поштовхом до написання книжки, яка надрукована видавництвом «Книголав», для дипломата була анексія Криму та початок збройної агресії зі сторони Росії. Саме тоді стало зрозуміло – брехня та маніпуляції, які поширювалися за допомогою інтернету є важливою частиною цієї війни. Українське суспільство виявилося не готовим захищати свій інформаційний простір.

«Телебачення, соцмережі, онлайн-платформи і спільноти, реклама, блогери, фейки і декілька версій правди на будь-яку тему – все це оточує кожного з нас щохвилини. З усіх боків різні сили воюють за те, щоб вплинути на наше сприйняття реальності та схилити нас на свій бік. Ми й самі постійно, іноді несвідомо, воюємо. Книжка саме про те, як перемагати у цій війні за реальність», – говорить Дмитро Кулеба.

Ця книга буде корисна не лише медійникам та комунікаторам, але й усім тим, хто має сторінку в Facebook, любить читати Twitter, дізнається новини з сайтів інформагентств та взагалі використовує інтернет не лише для того, щоб подивитися смішні ролики.

У книзі складне пояснюється простою, зрозумілою та грамотною мовою. Тут є особисті історії з професійного життя Дмитра Кулеби, ненудні приклади зі світового досвіду та багато моментів з-за лаштунків дипломатичної війни України у 2014-2015 роках. І, найголовніше, автор не повчає, а ділиться досвідом та дає конкретні поради: як не дозволяти іншим маніпулювати своїми емоціями, переконаннями і вибором.

Зауважимо, що 20 гривень з кожного екземпляру підуть у фонд «Повернись живим» та будуть спрямовані на допомогу армії.

Книга Дмитра Кулеби з’явиться на полицях магазинів на початку березня. Але ви вже можете зробити передзамовлення за посиланням: https://www.yakaboo.ua/ua/vijna-za-real-nist-jak-peremagati-u-sviti-fejkiv-pravd-i-spil-not.html


Переглядів: 478

Останні новини