«Війна за реальність»: «Повернись живим» отримав гроші з книги очільника МЗС

«Війна за реальність»: «Повернись живим» отримав гроші з книги очільника МЗС


Фонд «Повернись живим» отримав 57 360 гривень від продажу книги міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.

Нагадаємо, у березні 2013 року на той час Постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба написав книгу про поведінку в інформаційному просторі та роботу з комунікаціями в Україні «Війна за реальність: як перемагати у світі фейків, правд і спільнот».

У ній дипломат зібрав особисті історії з професійного життя, приклади зі світового досвіду та багато моментів з-поза лаштунків дипломатичної війни України у 2014-2015 роках.

Поштовхом до написання книжки, яка надрукована видавництвом «Книголав», для Дмитра Кулеби була анексія Криму та початок збройної агресії з боку Росії. Саме тоді стало зрозуміло – брехня та маніпуляції, які поширювалися за допомогою інтернету, є важливою частиною цієї війни. Українське суспільство виявилося не готовим захищати свій інформаційний простір.

Перед тим, як видання з’явилося у книжних магазинах, Дмитро Кулеба заявив, що 20 гривень з кожного екземпляру підуть у фонд «Повернись живим» та будуть спрямовані на допомогу українській армії.

З грудня 2019-го до травня 2020-го видавництво «Книголав» загалом перерахувало «Повернись живим» 57 360 гривень. Зазначимо, що за рік було продано понад 2800 екземплярів видання.

Отримані кошти фонд спрямує на закупівлю чотирьох квадрокоптерів Mavic mini, які згодом передасть воїнам підрозділів Сил спеціальних операцій.

Головне фото надано видавництвом «Книголав»

Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам розповідати ще більше новин, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні.


Переглядів: 438

Останні новини