Військові лікарі отримали 300 захисних костюмів від «Повернись живим» (ФОТО, ВІДЕО)

Військові лікарі отримали 300 захисних костюмів від «Повернись живим» (ФОТО, ВІДЕО)


Військові лікарі у чотирьох містах України отримали костюми біозахисту, які були придбані у межах спільної акції фонду «Повернись живим» та Міністерства закордонних справ «Захисти захисника».

Нагадаємо, про неї було оголошено у квітні. Тоді українські дипломати з усього світу перерахували частину своєї заробітної плати на потреби медиків ЗСУ, які наразі протистоять двом загрозам: епідемії COVID-19 та російській агресії на Донбасі. Загальна сума допомоги склала понад 1 мільйон 750 тисяч гривень.

На частину цих коштів у травні фонд закупив реагенти для проведення 5000 ПЛР-досліджень на коронавірусну інфекцію.

Наступним етапом стало придбання 300 захисних костюмів. Днями їх доставили до чотирьох військових шпиталів – в Одесі, Львові, Харкові та Дніпрі.

Крім того, частину з захисних костюмів фонд передав фахівцям санітарно-епідеміологічної служби у Вінниці, Одесі, Львові та Харкові. Адже саме епідеміологи першими виїжджають в осередки спалахів захворювання.

Треба зауважити, що захисні костюми прогумовані, мають герметичні шви і спеціально сконструйовані клапани, які не пропускають речовини, але дають змогу тілу охолонути. Вони пройшли декілька етапів випробувань, зокрема, й військовими медиками. Відтак, захисні костюми вийшли максимально легкими, надійними та стійкими до тертя, такими, що не пропускають хімічні реагенти і воду. Вони мають п’ять розмірів та дозволяють безпечно працювати як у лабораторіях, так і у відділеннях.

Допоможіть нам робити ще більше для українських захисників. Підтримайте нас будь-якою сумою на Патреоні.

«Фонд відправить на потребу військових медиків ще велику партію костюмів (близько 1000), виготовлення яких ми зараз очікуємо», – розповіла керівниця військового відділу фонду «Повернись живим» Наталя Калмикова.

Зазначимо, що від початку епідемії та запровадження карантину в Україні БФ «Повернись живим» розгорнув кампанію із запобігання поширенню інфекції в армії. Окрім закуплених ПЛР-тестів, засобів індивідуального захисту та дезінфекції, аналітичний відділ фонду розробив звіт із чітким алгоритмом дій для протидії поширенню коронавірусу в ЗСУ. Загальна сума коштів, залучена фондом на боротьбу з коронавірусом в армії сягнула майже 4 мільйони гривень.

Останні новини:


Переглядів: 699

Останні новини