Військових запитують про ставлення до перемовин з “ДНР”/”ЛНР”. Документ

Військових запитують про ставлення до перемовин з “ДНР”/”ЛНР”. Документ


Військових запитують про їхнє ставлення до можливих перемовин з бойовиками “ДНР” та “ЛНР”. Відповідна інформація міститься у документі, який сьогодні, 23 травня, отримали у різних військових частинах.

“Командирам військових частин організувати та провести вивчення серед особового складу ставлення військовослужбовців стосовно можливих перемовин з “ДНР”/”ЛНР” та в термін до 16:00 24.05.2019 через управління морально-психологічного забезпечення (доповісти. – Ред.) аналіз вивчення даного питання та можливі наслідки зазначеного”, – йдеться у документі, який є у розпорядженні Фонду “Повернись живим”.

За нашою інформацією, документ був підписаний та вступив у силу 18 травня 2019 року.

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський призначив нового начальника Генерального штабу ЗСУ. Колишнього НГШ, генерала армії Віктора Муженко, змінив генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

Між тим, за даними наших джерел серед військових, на нараді 18 травня 2019 року у вже екс-начальника Генштабу Муженка говорили про можливі перемовини з Росією, а не з бойовиками “республік”. І зрозуміти треба було ставлення суспільства до цього, а не військових.

Новина доповнюється. Фонд слідкує за появою нової інформації.

Близько 13:00 у четвер, 23 травня, на офіційній сторінці Оперативного командування “Північ” у соцмережі Facebook з’явилася публікація, яка підтверджує, що дані, надані Фонду військовими, відповідають дійсності. В ОК підкреслили, що проводять з даного приводу службову перевірку, а також, що документ вже відмінили.

“Нагадаємо, що військовослужбовці Збройних Сил України не ведуть перемовин із незаконними збройними формуваннями та не приймають участі у політичних акціях“, – йдеться у повідомленні. 


Переглядів: 876

Останні новини