Вибух на артилерійській базі на Харківщині: двоє військових загинули

Вибух на артилерійській базі на Харківщині: двоє військових загинули


У п’ятницю, 15 листопада, в Балаклії (Харківська область) стався вибух на Центральній артилерійській базі забезпечення боєприпасами (військова частина А-1352).

«На технічній території, де з метою утилізації залишків боєприпасів та їхніх елементів, які не можна транспортувати, з урахуванням всіх заходів безпеки, здійснювалось планове знищення у спеціально обладнаному для цього місці – котловані, пролунало близько 20 вибухів», – повідомили у прес-службі Генерального штабу ЗСУ.

Двоє військових саперів загинули. Четверо військовослужбовців ЗСУ перебувають у медичних закладах. Троє з поранених – у важкому стані, один – середньої важкості.  

Станом на 15:13 нових вибухів на технічній території не зафіксовано.

«Місцевим мешканцям та об’єктам інфраструктури нічого не загрожує. Сховища боєприпасів у безпеці», – зазначили у відомстві.

Нагадаємо, 23 березня 2017 року на арсеналі в Балаклії сталася пожежа, яка спровокувала вибухи. Під час подій загинула одна цивільна жінка – її знайшли у власній квартирі на території військової частини, де, власне, був розташований арсенал. Від вибухів постраждали понад 300 багатоповерхових та приватних будинків. На ремонт держава виділила 145 мільйонів гривень.

Головне фото: прес-служба Генштабу ЗСУ / Facebook


Переглядів: 154

Останні новини