«Захотіли здатися». Українські військові затримали ворожого снайпера (ВІДЕО)

«Захотіли здатися». Українські військові затримали ворожого снайпера (ВІДЕО)


У неділю, 16 серпня, українські військові затримали стрільця-снайпера терористів, який втік через знущання ватажків.

Про це повідомили у пресслужбі Операції об’єднаних сил.

«Затриманий зізнався, що не витримав свавілля та знущань від ватажків, які командують окупаційними підрозділами й добровільно вирішив здатися ЗСУ. У нього було виявлено військовий квиток так званої «ЛНР», невелику суму коштів в російських рублях та знеболювальний медичний препарат наркотичної дії», – заявили військові.

У середу, 19 серпня, на сторінці ООС у Facebook з’явилося відео допиту ворожого снайпера.

На ньому чоловік на ім’я Віктор ламаною українською мовою розповідає, що йому 27 років, він є уродженцем та жителем окупованого нині міста Луганськ. На службу до російсько-терористичних військ прийшов у червні 2014 року.

Бойовик розповів, що проходив підготовку під Ростовом, де тренувався з російською зброєю. Після цього його спочатку відправили на КПВВ, де він перевіряв паспорти, а потім – будувати бліндажі та копати шанці. Певної миті чоловік разом із товаришем вирішили здатися українській стороні.

Наше незалежне медіа існує завдяки вашій підтримці. Допоможіть нам робити більше, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні.

«Нас хотіли відправити до загороджувального загону. Хто з наших буде йти здаватися чи тікати додому, нам давали наказ розстрілювати. Ми з товаришем подумали, що це не наша робота та  захотіли здатися. Ми пішли в район населеного пункту Золоте-5 і розділилися. Я пішов на Золоте, а він північніше. Його застрелив наш снайпер із загородзагону. Мені пощастило, я дійшов до блокпоста», – розповів бойовик.

Також він розказав про те, що його підрозділом командують росіяни, а зарплата, яку він отримував, складала 15 тисяч російських рублів.

«За даними розвідки, в підрозділах противника, поряд із сильною неукомплектованістю, низький бойовий дух та морально-психологічний стан. Ватажки втрачають контроль над особовим складом, і такі випадки як вживання алкоголю та наркотиків, самогубства та дезертирство особового складу все частіше мають місце. Щоб боротися з дезертирством збройні формування РФ сформували цілі «загороджувальні загони», – пояснюють в пресслужбі ООС.

Головне фото: скріншот з відео

Останні новини:


Переглядів: 673

Останні новини