Журналістка зібрала перелік причетних до організації незаконного «референдуму» в окупованому Криму та передала його СБУ

Журналістка зібрала перелік причетних до організації незаконного «референдуму» в окупованому Криму та передала його СБУ


Українська журналістка Маріанна Присяжнюк зібрала перелік усіх, хто організовував та сприяв проведенню незаконного «голосування» за поправки до Конституції РФ в окупованому Криму та відправила їх Службі Безпеки України.

Про це журналістка написала на своїй сторінці у Facebook.

«Тому, вітаючи себе з ДН, зібрала та відправила списки всіх причетних до організації незаконного проведення референдуму в Криму, відповідного до ознак, вказаних у ст. 111 Кримінального кодексу України про вчинення державної зради, у відповідний орган досудового слідства – Службу безпеки України. ПРАЦЮЙТЕ!!!!Окремо, списки нових кандидатів на персональні санкції будуть надіслані у дипломатичні представництва найближчими днями імейлом», – написала журналістка.

Час від часу всі доводиться робити вібір і приймати рішення. От, подумала про те, який же ж вибір робитимуть в Криму…

Опубліковано Marianna Prysiazhniuk Вівторок, 30 червня 2020 р.

У коментарі «Повернись живим» Маріанна Присяжнюк розповіла, що всі дані взяла з сайту Центральної Виборчої Комісії РФ. На вебресурсі справді міститься повний перелік складу виборчих комісій.

«Мусимо стимулювати нашу правову систему, щоб вона працювала. Це тиск знизу. Я переконана, що перш за все, досудові органи й суди повинні створювати також власну практику в частині захисту суверенітету. Це моя позиція, як громадянки. Ми платимо податки, щоб це все працювало. Принаймні це моє право змушувати систему працювати», – пояснила свій вчинок журналістка.

Допоможіть нам розповідати ще більше новин, підтримавши нас будь-якою сумою на Патреоні.

Вона додала, що відправила перелік рекомендованим листом. Після отримання СБУ протягом доби має відкрити справу або відмовити. У разі відмови журналістка збирається звертатися до суду, щоб справу все-таки відкрили.

Нагадаємо, 25 червня розпочалося загальноросійське голосування щодо внесення змін до Конституції РФ, яке триватиме до 1 липня. Вони зокрема дозволять Путіну залишатись президентом ще два строки – до 2036 року. Україна звернулась до міжнародних партнерів із проханням засудити організацію «голосування» щодо поправок до Конституції Російської Федерації на окупованих територіях Донбасу та Криму.

Головне фото: мешканці демонструють російські паспорти на шляху з окупованого Донбасу до Ростова, аби проголосувати за поправки – ватажки проксі-утворень організували спеціальні автобуси (AP Photo/Alexei Alexandrov)

Хочеш знати більше? Підпишись на нас в Telegram, щоб оперативно дізнаватися новини військової сфери в Україні та світі.

Останні новини:


Переглядів: 343

Останні новини