Skip to main content

ЗРОБИТИ ВНЕСОК ДО НАШОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ

Кому ви хочете допомогти?

Спосіб платежу

Благодійний фонд «Повернись живим» регулярно та вчасно звітує про свою діяльність перед усіма благодійниками, державними органами та українським суспільством.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Ні, не пізно. Українська армія мужньо захищає країну від переважаючого ворога і щодня потребує вашої допомоги. Кожна гривня має значення, адже допомагає реалізовувати масштабні проєкти, що впливають на хід війни й наближають нашу спільну перемогу над окупантом. 

Російські війська відкрито  вторглися в Україну. Цей акт агресії призвів до тисяч поранених і загиблих військових та цивільних громадян України. Ваша допомога потрібна зараз українцям, як ніколи. Не вірте пропаганді тих, хто окупував українські Крим та Донбас у 2014-му році та намагається знищити Україну зараз.

Прозорість та відкритість перед благодійниками — одна з ключових засад існування Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим».  Наша звітність є публічною та доступною кожному з 2014 року. Ви можете слідкувати за закупівлями та витратами організації на окремій сторінці у режимі реального часу Звітність

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» є першою в історії України благодійною організацією, яка отримала ліцензію на закупівлю товарів подвійного та військового призначення, включно з летальним озброєнням. Проте це право використовується нами виключно для підвищення здатності українських воїнів до захисту власного життя та життя громадян України, які потерпають від російської агресії.  Також команда Фонду реалізує ряд проєктів, які мають цілком гуманітарне призначення. Одним із пріоритетів «Повернись живим» є, зокрема, підготовка саперів та забезпечення інженерних підрозділів обладнанням для розмінування територій, що були засмічені внаслідок російського вторгнення. Наші фахівці закуповують та передають війську транспортні засоби, які можуть використовуватися для евакуації поранених із зони бойових дій, а також забезпечують українських військовослужбовців засобами індивідуального захисту, що рятують їхні життя на полі бою.  З повним переліком напрямків, за якими команда «Повернись живим» надає допомогу українським воїнам, можна ознайомитися за посиланням.

Ми поважаємо вашу позицію. Фонд «Повернись живим» має на меті збереження життя, а не створення для неї загрози. І саме над цим ми й працюємо, зокрема, коли забезпечуємо саперів необхідним для безпечного розмінування територій обладнанням та навчаємо фахівців, які будуть здатні проводити роботи з очищення нашої землі від ворожих боєприпасів та вибухівки. Команда Фонду має 7 пріоритетних напрямків роботи, з якими можна ознайомитися за посиланням. Якщо ж ви бажаєте допомогти Україні вистояти, але не знайшли прийнятного для вас напрямку серед вказаних вище, ви завжди можете підтримати розвиток нашої команди. Ми понад вісім років обʼєднуємо найкращих у своїй справі, щоб рятувати життя та наближати перемогу України. Незважаючи на законне право використовувати внески благодійників для фінансування власних адміністративних потреб, від дня заснування ми не взяли жодної копійки з пожертв на виплату зарплат співробітників Фонду чи оренду офісу. На ці потреби ми збираємо кошти на окремий рахунок, куди небайдужі бізнеси та громадяни можуть перерахувати пожертву. Стати одним зі спонсорів розвитку команди «Повернись живим» можна у розділі «Підтримати».