Зробити внесок

Зробити внесок до нашого благодійного фонду

Підтримати фонд - кошти будуть використані на покриття адміністративних витрат фонду

Підтримати армію з картки будь-якого банку:

IBAN: UA223226690000026007300905964
ЄДРПОУ: 39696398
Отримувач: Благодійна Організація «Міжнародний благодійний фонд «Повернись живим»
Призначення платежу: Благодійна допомога військовослужбовцям.

Або за прямим посиланням

Підтримати команду «Повернись живим»

Переходьте за посиланням та підтримайте команду «Повернись живим» з картки будь-якого банку.

Оформіть регулярний платіж на Patreon. 

Докладніше про наші досягнення у 2020 році ви можете прочитати тут.

Перекази з-за кордону:

Fondy.eu – це найвищий рівень безпеки PCI DSS Level 1.
Валюта переказу – гривня. Якщо ваша карта в іншій валюті, кошти знімаються по курсу.
Комісію 2,45% сплачує отримувач.

Рахунок Bitcoin

Номер: bc1qkd5az2ml7dk5j5h672yhxmhmxe9tuf97j39fm6

Наш офіс: Київ, вул. Богдана Хмельницкого, 32 оф. 41
Тел.: (044)338-33-38, (068)500-88-00
Пн-Пт 10:00-19:00

Звітність: 2021 рік2016-2020 рік, 2014-2015 рік

 

 

Головні засади благодійної підтримки БФ та ГО «Повернись живим» та порядок використання коштів

 

За роки існування небайдужі українці підтримали Фонд на понад 186 мільйонів гривень. Кошти доброчинців було використано на понад 950 тепловізорів, більш ніж 1500 планшетів з програмним забезпеченням для артилеристів ГРК «Броня – Armor», 230 квадрокоптерів, 45 мобільних комплексів спостереження, 20 авіаційних GPS і понад 60 автівок для військових. Крім того, фонд встановив навігаційні радіолокаційні станції на флагман ВМС України фрегат «Гетьман Сагайдачний», середній морський суховантажний транспорт «Горлівка» й прикордонний сторожовий корабель Морської охорони «Донбас». Ми навчили 350 снайперів, понад 2 000 саперів та більш ніж три тисячі артилеристів, проводяться навчання з підготовки операторів БПЛА. 

Організація також виступає ініціатором створення та реалізатором нових технічних рішень, які постачаються на передову для збереження життя українських воїнів. Це мобільні комплекси спостереження, індивідуальні та групові сумки сапера, макети артилерійського озброєння, графічно-розрахунковий комплекс «Броня – Armor», які були розроблені фахівцями Фонду у співпраці з майстрами своєї справи. 

«Повернись живим» – це багатоцільова громадська організація, яка складається з благодійного фонду з допомоги армії, навчального відділу для військових, ветеранського відділу, аналітичного центру та нішевого медіа. Детальніше про проєкти – на головній сторінці у розділі Структура Фонду.

Всі кошти, які надходять на рахунки Благодійного Фонду використовуються виключно на потреби армії. Звітність прозора та доступна вище. Зарплатні потреби співробітників Фонду забезпечуються окремо, коштом тих донорів, які бажають підтримати саме команду «Повернись живим». Наразі готується окрема звітність, яка так само буде доступна онлайн.

Збір коштів проводиться постійно.

 

Вказівка про перерозподіл 

 

Кожен благодійник/ця, фізична чи юридична особа, який робить внески на рахунки БФ «Повернись живим» дає свою згоду, що невикористані кошти не підлягають поверненню та можуть бути перерозподілені на потреби в межах запитів від підрозділів ЗСУ.

Кожен благодійник/ця, який робить внески на рахунки БФ «Повернись живим» дає свою згоду, що невикористані кошти не підлягають поверненню та можуть бути перерозподілені на потреби в межах адміністративних витрат.