Перейти до головного вмісту

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСТУПНІСТЬ ВЕБ-САЙТУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ 

«Повернись живим» — фонд компетентної допомоги армії. З 2014 року наша ключова мета — зробити Збройні Сили України ефективнішими, зберегти життя військових та системно протидіяти ворогові. 

Ми, в свою чергу, хочемо зробити сайт нашого фонду доступним для усіх, без винятку, груп населення. Ми хочемо, щоб кожен з нас міг зробити свій внесок у нашу перемогу. Саме тому під час розробки цього сайту, ми доклали значних зусиль для того, щоб він відповідав міжнародним нормам доступності.  

Сайт був розроблений з урахуванням вимог і рекомендацій, зазначених у документі Web Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.0) і на який спираються державні стандарти доступності у Сполучених Штатах Америки та країнах Європи. У WCAG зібрані критерії та рекомендації, які допомагають зробити сайт зручним і доступним для людей з інвалідністю. 

У процесі розробки сайту ми дотримувались вимог доступності A та AA рівнів. Задоволення цих критеріїв є свідченням, що сайт великою мірою відповідає вимогам доступності, що використовуються світовою практикою. Ми досягли в цьому процесі успіху та повністю або частково задовільнили вимоги більшості із цих критеріїв.  

Процес впровадження доступності на сайті триває. Нижче перелічені виявлені труднощі, над усуненням яких працює наша команда. Вдячні за Ваше розуміння. 

Недоступні елементи

  1. Сторінка звітності є недоступною для користувачів клавіатури та скрінрідера, але на сторінці передбачаються зміни, які покращать доступність. 
  2. Немає можливості відфільтрувати матеріали по датах через недоступний календар на сторінці Матеріали

Частково доступні елементи

  1. Відеоконтент, який автоматично підтягується з YouTube і міститься на сторінках деяких статей, не має аудіодескрипції для людей із порушенням зору, а також для частини відеоконтенту відсутні суптитри. Зараз ми активно працюємо над покращенням доступності такого контенту.
  2. Деякі посилання в матеріалах є недостатньо інформативними через їх опис. На даний час ми робимо все можливе, щоб це виправити і зробити описи до посилань більш інформативними.
  3. Альтернативні тексти до деяких зображень пропущені, або містять некоректну інформацію.
  4. На окремих сторінках ми покращуємо структуру заголовків.
  5. На сторінці «Матеріали» та кількох інших є елементи або тексти, які потребують покращення рівня контрасту з фоном.
  6. Незначні дефекти доступності мають також сторонні рішення для забезпечення платежів, ми повідомили про них компанії платіжної системи, але, на жаль, ми не несемо відповідальності за їх доступність.

Ми на зв’язку

Якщо ви звернули увагу на якісь труднощі під час використання цього сайту, зверніться, будь ласка, до нас, написавши листа на електронну пошту: office@savelife.in.ua. Ми спробуємо усунути проблему, яка заважає вашій взаємодії з цим сайтом. 

Заява впровадження веб-доступності чинна для актуальної версії цього веб-сайту, розміщеної в Інтернеті. Її було оновлено 28.10.2022 р.