Перейти до головного вмісту

Аналітика

RSS

Захід повинен допомогти Україні діяти в російському тилу: огляд аналітики

Західні аналітики пишуть про інтерес США вкладатися у перемогу України, посилення її спроможностей до операцій у тилу ворога, можливі поставки південнокорейських снарядів та російські керовані авіабомби.

29 березня 2024, 11:17

Путін впевнений, що переможе через нерішучість Заходу: огляд аналітики

Західні аналітики пишуть про затяжну російсько-українську війну, президентські «вибори» в росії і чому Москва не поспішає реагувати на заклики з Придністров’я щодо «захисту».

22 березня 2024, 13:52

Конфіскація активів росії може стати застереженням для інших агресорів: огляд аналітики

Західні аналітики пишуть про перехоплення росією стратегічної ініціативи у 2024 році, вагання канцлера Олафа Шольца щодо постачання далекобійних ракет Україні, трансформацію наративів про військову міць рф, а також уявлення Путіна про історію.

15 березня 2024, 12:47

США варто направити спецпризначенців в Україну: огляд аналітики

На Заході пишуть про перспективу направлення американських військ в Україну, досвід застосування ударних гелікоптерів та безпілотників, а також постачання Північною Кореєю боєприпасів Москві.

08 березня 2024, 14:19

Протиповітряна оборона відіграватиме все більшу роль у війні: огляд аналітики

Аналітики пишуть про два роки повномасштабної війни, роль протиповітряної оборони у ній, проблеми західної безпекової підтримки і внутрішні американські дебати про Україну.

01 березня 2024, 16:52

Як розвиватиметься війна у 2024 році: огляд аналітики

Західні аналітики розмірковують про можливі шляхи розвитку ситуації на фронті в Україні цьогоріч, теорію її перемоги та цілі росії у війні.

16 лютого 2024, 16:27

Як відновити перевагу України на полі бою: огляд аналітики

Західні аналітики пишуть про те, що потрібно Україні для досягнення успіхів на полі бою, аналізують шведський погляд на війну, а також роль нестратегічної ядерної зброї у російській доктрині.

02 лютого 2024, 14:54

Перемога України вимагає наступальних дій: огляд аналітики

На Заході пишуть про перебіг російсько-української війни, подальшу підтримку Києва та постачання росії ракет з Північної Кореї. Також аналізують, як вторгнення рф вплинуло на кіберстратегію різних країн.

26 січня 2024, 13:15

Чи готовий Захід до тривалої війни: огляд аналітики

Західні аналітики пишуть про необхідність пошуку нових підходів для підтримки України, медіанаративи за два роки війни, китайські оцінки російської гіперзвукової зброї і зміну оборонної політики у Німеччині.

21 січня 2024, 15:59

Як навчально-тренувальні збори з адаптивного спорту впливають на життя ветеранів і військовослужбовців

Аналітики ГО «Повернись живим!» презентували проміжні результати соціологічного дослідження про вплив участі ветеранів та військовослужбовців у навчально-тренувальних зборах у межах відбіркових змагань до збірної на United States Air Force and Marine Corps Trials 2024.

18 січня 2024, 11:53

Розміщення сил НАТО в Україні значно посилить Альянс: огляд західної аналітики 

На Заході пишуть про необхідність розміщення військ союзників на території нашої країни, вплив популістів на політику Європи щодо підтримки України і передумови для її відбудови. Розглядають також проблеми об’єктивної оцінки військового потенціалу росії.

12 січня 2024, 15:28

Чи є ціна війни непідйомною для росії: огляд аналітики

Західні аналітики пишуть про витрати росії на війну, її спроможність відновити бойові дії після потенційного перемир’я та уроки воєн в Україні й Газі для армії США.

29 грудня 2023, 14:18