Перейти до головного вмісту

Місія та цінності

РЯТУЄМО ЖИТТЯ І ТВОРИМО ІСТОРІЮ РАЗОМ ІЗ ВАМИ

Ми працюємо, щоб зробити Сили оборони України ефективнішими. Купуємо техніку, що допомагає зберегти життя наших військових і робить дії армійців у протидії ворогові точнішими. Реалізуємо спрямовані на реінтеграцію ветеранів проєкти та впливаємо на суспільні процеси, щоб посилити обороноздатність країни. Розробляємо аналітику в оборонній сфері, сприяємо розбудові Сил територіальної оборони.

ЦІННОСТІ ФОНДУ

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Спільний успіх складається з індивідуальних результатів. Кожен виконує власну роботу якісно та вчасно, халтура неприпустима. Якщо роботу неможливо виконати вчасно – повідомляємо до того, як це стає проблемою. Пам’ятаємо: рішення, вчинок, слово кожного впливає на репутацію фонду та колег.

ВЗАЄМОВИРУЧКА

У нас спільні цілі, тому ми за необхідності охоче допомагаємо один одному з роботою. Ми не перекладаємо роботу на інших, не зловживаємо ресурсами та часом колег.

ЗУХВАЛІСТЬ

Ми довго зважуємо кожне рішення, до цього зобов’язує відповідальність нашої справи: вплив на хід війни, формування свідомості українців, збереження країни. Але коли рішення прийнято – діємо зухвало та ефективно, бо справа «Повернись живим» має історичне значення.

ПРИСТРАСТЬ

Фонд – це важка праця, але точно не чергове працевлаштування: рівень оплати та комфорту турбують нас навіть не в другу чергу. Кожен із нас довів це власним прикладом.

ПРОСТОТА

Не вкладаємо прихованих сенсів у слова та вчинки, не маніпулюємо, не брешемо один одному. Дискутуємо просто і вчасно, висловлюємо думки прямо та чесно. Так ми оберігаємо здорові стосунки у фонді.

САМОРОЗВИТОК

Єдиний спосіб щось змінити у світі – змінити себе. Ми постійно шукаємо нові зони власного зростання та вдосконалення.

СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ

Заради реалізації місії ми обрали для себе такі стратегічні цілі роботи.

Щоб реалізувати місію, ми визначили для себе чотири великі стратегічні мети.

ЗАХИСТ КРАЇНИ

Запобігати пожежам, а не гасити їх

ЗАХИСТ ФОНДУ

Набути стійкості до зовнішніх загроз через системний розвиток спроможностей фонду

РОЗВИТОК КРАЇНИ

Стати відчутним «позитивним подразником» для країни

РОЗВИТОК ФОНДУ

Розбудова бренду «Повернись живим» та інституційний розвиток організації