Перейти до головного вмісту

Новини

RSS

«Перемога України зупинить інших агресорів»: огляд аналітики  

Західні воєнні аналітики пишуть про імперіалістичні мотиви в діях росії. Міркують про плани та цілі Путіна у війні проти України та її вплив на різні аспекти світового порядку. Говорять про необхідність перегляду підходів до протиповітряної оборони в Європі.

18 березня 2023, 14:40

Європа повинна робити більше: огляд аналітики

Західні воєнні експерти пишуть про те, що потрібно Україні для перемоги, з якими труднощами стикатиметься західна допомога в майбутньому, яке значення мають окремі види озброєнь для цієї війни та міжнародної стабільності загалом.

11 березня 2023, 22:17

«Штати планують відбудову України як держави-форпосту»: огляд аналітики

Західні воєнні експерти підбивають підсумки року повномасштабної російської агресії проти України. Прогнозують, що може відбутись 2023-го. Аналізують зміни геополітичних стратегій росії, Європи та Сполучених Штатів Америки і знову повертаються до теми західних літаків для України.

26 лютого 2023, 10:40

На кіберзбір «Повернись живим» задонатили понад мільйон: нові деталі проєкту

На спільний проєкт «Повернись живим» та платіжного сервісу Portmone зібрано вже понад 1 мільйон гривень. Та команда Фонду не могла залишити без уваги запит на деталі проєкту, який виник у багатьох благодійників.

23 лютого 2023, 19:36

Підготували та забезпечили 36 екіпажів коригування вогню й контрбатарейної боротьби

Фонд «Повернись живим» допоміг сформувати, підготував до роботи і забезпечив обладнанням 36 мобільних екіпажів коригування вогню та контрбатарейної боротьби з усіх артбригад ЗСУ, окрім реактивних, а також з бригади артилерійської розвідки та окремого розвідувального підрозділу. Вартість цього проєкту становить 61 677 899,42 гривні.

23 лютого 2023, 10:42

Застосування DJI Matrice 300 в бойових умовах: стартуємо навчальний курс

Інструктори фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» розробили навчальний онлайн-курс «Основи тактики застосування комплексів DJI Matrice 300 в бойових умовах». Запускаємо його спільно з освітньою платформою Prometheus.

22 лютого 2023, 18:29

Розпочинаємо збір на кібернаступ ЗСУ

Фонд компетентної допомоги армії “Повернись живим” розпочав збір на закупівлю обладнання для одного з підрозділів Збройних сил, яке допоможе українським військовим перемагати окупантів у кіберпросторі.

20 лютого 2023, 08:22

«Повітряна кампанія — один із ключових елементів українського успіху»: огляд аналітики

Західні воєнні аналітики прогнозують хід бойових дій у 2023 році. Оцінюють вплив і подальші можливості західної воєнної допомоги Україні. Міркують, які літаки краще було б передати Україні – британські Typhoon чи шведські Gripen С. Аналізують уроки російсько-української війни в повітрі та порівнюють конфлікт з ірано-іракською війною 1980-х.

17 лютого 2023, 13:05

«Сталеві воїни»: подкаст про історії духу, що сильніший за тіло

Журналістка Дарʼя Бура записала чотири епізоди цього подкасту ще 2021 року — до того, як російсько-українська війна набула давно небачених в усьому світі масштабів. Проте «Сталеві воїни» — це історії, які після 24 лютого 2022-го стали, на жаль, навіть актуальнішими, адже українських захисників із важкими пораненнями, що призвели до втрати кінцівок, стало значно більше. Багато учасників бойових дій зараз проходять те, що «сталеві» пережили раніше, і їхні розповіді можуть спрямувати чи надихнути.

15 лютого 2023, 20:43

Уроки війни в Україні забезпечать США військове лідерство на десятиліття: огляд аналітики

Воєнні аналітики роздумують про сценарії війни у 2023 році і майбутнє Криму. Оцінюють потенціал західних танків та іншої техніки в Україні. Пишуть про вплив війни на Арктику й американське оборонне планування.

11 лютого 2023, 16:46