"Come Back Alive" purchased 51 off-road vehicles for Ukrainian Soldiers
![“Повернись живим” придбав 51 позашляховик для українських воїнів](https://savelife.in.ua/wp-content/uploads/2022/05/new-2-Головне-фото-scaled-1-e1654085277533-1024x640.jpg)
Завдяки допомозі благодійників Фонду “Повернись живим” вдалося придбати закордоном більше ніж півсотні пікапів для потреб українських воїнів.
Про це повідомляє директор організації Тарас Чмут на своїй сторінці у Facebook.
“51 новий пікап Fiat для Збройних сил України — у першу чергу для Корпусу резерву та мобільних груп ППО з ПЗРК та протитанкістів з ПТРК.
Автомобілі — пікапи, джипи, буси — одна з найбільших потреб армії зараз. Команда Фонду компетентної допомоги армії “Повернись живим” за перший місяць повномасштабної війни вже передала декілька десятків автівок, і плануємо лиш збільшувати об‘єми та кількості”, – написав керівник “Повернись живим”.
![](https://savelife.in.ua/wp-content/uploads/2022/04/new-2-Карусель1-1024x683.jpg)
![](https://savelife.in.ua/wp-content/uploads/2022/04/new-2-Карусель2-1024x683.jpg)
![](https://savelife.in.ua/wp-content/uploads/2022/04/new-2-Карусель3-1024x683.jpg)
![](https://savelife.in.ua/wp-content/uploads/2022/04/new-2-Карусель4-1024x683.jpg)
Наразі команда Фонду відзвітувала про 24 переданих позашляховики, половина з яких пішла на забезпечення 68 окремої єгерської бригади Збройних Сил, частини Корпусу резерву, яка вже бере участь у боях з окупантам. Ще 12 нових пікапів “Повернись живим” передав 4 частинам ППО для формування мобільних груп з ПЗРК, які знищуватимуть російську авіацію.Наступного дня після отримання, перша мобільна група з переносним зенітним ракетним комплексом розпочала виконання бойових завдань на передовій на авітівці, переданій Фондом.
![](https://savelife.in.ua/wp-content/uploads/2022/04/new-2-Моб-Група.jpeg)
Директор організації у своїй публікації пояснив, чому ресурси благодійників “Повернись живим” використовуються для придбання саме нових автомобілів, а не на ввезення вживаних позашляховиків.
51 пікап це 1026500 €. Це ~ 20 к € за один. Офіційно, «в білу», все як має бути. Але нова машина — це нова машина. Це та, яка, для початку, доїде своїм ходом у війська. Не стане в полі, коли потрібно летіти на завдання. Не потребує 24/7 пошуку запчастин та доставки їх тижнями, не потребує більше уваги аніж дає користі. Ми це вже проходили в 2014/15-х роках… І тут однозначна перевага або за новими або дуже свіжими авто”
йдеться у дописі