Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

наша Місія:

“Творимо історію разом”

News

News

Ower CMS v.10.3.17b

Ower CMS v.10.3.17b

історія

Структура фонду

На наступні 3 роки ми плануємо продовжувати надавати матеріально-технічну допомогу Зброіним силам, а також опосередковано впливати на Збройні Сили та інші інституії держави, посилюючи спроможності армії та розвиваючи суспільство в цілому:

Військовий відділ

Військовий відділ

Зосередиться на наданні технічної допомоги у вигляді новітніх технічних рішень, які вирішують актуальні проблеми фронту, та які потребує довгих процедур задля закупівлі державою. Менеджери по роботі з військовими так само продовжать працювати на лінії розмежування, щоб якомога краще розуміти потреби військових, вчасно надавати необхідну допомогу. Також ми продовжимо та плануємо розширити інструкторські програми та освітніх програм для офіцерського складу.

Аналітичний напрям

Аналітичний напрям

Ми мріємо створити центр якісної аналітики в оборонній сфері і плануємо залучити фахівців аналітиків. Аналітичний центр надаватиме продукт з рекомендаціями, які дозволять Міністерству Оборони та Генеральному Штабу проводити обгрунтовані зміни, приймати рішення на базі об’єктивних даних. Наразі команда аналітиків фонду працює над 2-ма темами (військова освіта та кадри ЗСУ) Ми вже любіюємо суспільні інтереси (розбудову армії, як гаранту безпеки держави) на основі аналітики, яку продукує аналітичний відділ та на основі компетенцій військового відділу. Ми впевнені, що станом на 2019 рік держава спроможна самостійно реалізовувати програми розвитку, але громадський контроль та тиск є необхідною складовою в убезпеченні коректних дій влади. Аналізуємо-рекомендуємо-допомагаємо впроваджувати-контролюємо. Таким чином має виглядати подальша співпраця тих, кто був волонтером ці пять років та має певний рівень компетенції та розуміння ситуації зсередини, з військовим керівництвом держави. Наша мета – допомогти державі рухатись в напрямку іновацій, професіоналізму.

Ветеранський напрям

Ветеранський напрям

Ми віримо, що через навчання ветеранів бізнесу є можливим створення особливого осередку, який в подальшому буде самостійно драйвити реабілітацію та повернення до повноцінного суспільного життя ветеранів через працевлаштування та започаткування власної справи. Ми мріємо допомогти ветеранам створити свою бізнес еліту.

Ветеранський напрям

Медіа про війну

Війна з РФ відбувається в новому форматі і ми маємо відповідати на гібридні виклики. Тому інформаційна складова війни є чи не найсуттєвішою. З самого початку війни Фонд інформував українців про перебіг подій на Сході України, знайомив з військовослужбовцями тощо. Наразі ми створили та розвиваємо власний ЗМІ, метою якого є висвітлення подій на Донбасі та всіх інших, повязаних з війною подій.

To contribute We look forward to your support

We are supported