Сайт працює в режимі дослідної експлуатації

ПРО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Наша Фундація підтримує Збройні Сили України, інші складові сектору безпеки та оборони держави, забезпечуючи їх технологічну перевагу над ворогом. Із 2014 року ми передали у військо близько 3,439 одиниць тепловізійної оптики та понад 2869 дронів. Окрім матеріальної допомоги, ми підвищили рівень технологічності армії з допомогою більш ніж 2,800 планшетів із програмним забезпеченням “Армор” для стрільби з закритих позицій з танків, бойових броньованих машин, мінометів та іншого піхотного озброєння.

«Повернись живим» також проводить тренінги, аби надати нашим військам якомога ширший набір навичок. З 2015 року ми запровадили курси для медичних працівників, артилеристів, снайперів, саперів та аналітиків з оборони. Після повернення додому із передової оборони наші військові отримують підтримку у спортивній реабілітації та розвитку ветеранського бізнесу.

Наша організація стала першим благодійним фондом в історії України, який отримав ліцензію на закупівлю закордоном товарів подвійного та військового призначення, включно з летальною зброєю. Окрім цього, наша місія полягає в постачанні технологій, тренінгів та амуніції, щоб допомогти врятувати життя українців, а нашим воїнам – захищати Україну.