Перейти до головного вмісту

365 днів — 365 джерел живлення

Проєкт опубліковано: 12 грудня 2022, 13:34
Неактивний

Збір коштів завершено

Збір коштів продовжено

Зібрано

9 500 000грн

119%

Планувалось зібрати

8 000 000грн


Дякуємо Силам оборони за кожен день цього року і збираємо 8 000 000 гривень на джерела живлення для Starlink.

Цьогоріч всі ми зрозуміли наскільки критично важливими є світло та зв’язок. Без них ми не можемо нормально працювати. Без них життя навіть удома перестає бути комфортним. Години без них тривають цілу вічність.

Тим часом на передовій у таких умовах воюють щодня. Вздовж лінії фронту відсутній мобільний зв’язок та інтернет, розбиті лінії електропередач. Координацію військових тут 24\7 забезпечують лише спеціальні засоби зв’язку та Starlink, які не можуть працювати без постійного живлення. 

Тому ми з компанією N-iX запускаємо спецпроєкт, щоби до Нового року подякувати Силам оборони України за кожен день 2022-го, який вони захищають нас від окупантів. Ми плануємо придбати 365 джерел живлення для Starlink. І для цього нам потрібно зібрати 8 000 000 грн.

Для всіх, хто задонатить на спільний проєкт N-iX та Фонду «Повернись живим» 20 000 гривень або більше, — ми підготували особливий подарунок. Для того, щоб ми могли вам надіслати цей подарунок, заповніть, будь ласка, форму.

Щоб відсвяткувати завершення року, компанія N-iX раніше щороку організовувала новорічний корпоратив. І, хоч цьогоріч наші улюблені свята не будуть такими як завжди, ніщо не позбавить нас вміння відчувати радість.  

Тому 22 грудня N-iX організує «Типовий корпоратив» — благодійний стрім, на якому також збиратимуть кошти для закупівлі джерел живлення. А щоби було цікавіше донатити — на вас чекають цікавий line-up гостей та зірок. Деталі за лінком: https://bit.ly/N-iX-VIBE

Інші проєкти