Перейти до головного вмісту

«Black Box»

Проєкт опубліковано: 23 грудня 2022, 15:34
Неактивний

Збір коштів завершено

Збір коштів продовжено

Зібрано

230 000 000грн

100%

Планувалось зібрати

230 000 000грн


Масштабуємо проєкт із Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, який лише за жовтень завдав ворогу збитків на мільйони доларів. Спільно з волонтером Ігорем Лаченковим збираємо 230 000 000 гривень, щоб знизити наступальний потенціал держави-окупанта.

Ні ГУР МОУ, ні Фонд “Повернись живим” не можуть розкривати деталі проєкту, але його результати сповна відчують на собі загарбники, а ви зможете прочитати про них в новинах.

Дата, часДата, час, донор Донор Сума
Надходжень не знайдено

Лише протягом місяця спільний таємний проєкт Головного управління розвідки (ГУР) МОУ, Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» та блогера Ігоря Лаченкова «Black Box» завдав окупантам збитків на понад 700 мільйонів доларів.

Результати роботи «Black Box», протягом квітня-травня 2023 року, можна побачити на багатьох об’єктах окупантів, які знаходяться як на тимчасово окупованій, так і ворожій території, зокрема на логістичних центрах, транспортних вузлах, в місцях скупчення військової техніки і живої сили та на інших цілях, зазначають у Головному управлінні розвідки.

Як пояснив начальник ГУР МОУ Кирило Буданов, це лише частина інформації про «Black Box», яку наразі можна оприлюднити: «Понад 700 мільйонів доларів — наш черговий вклад у зниження наступального потенціалу армії ворога, деморалізації бойового духу та прийняття ним своєї поразки у цій війні».

Нагадаємо, що минулоріч за запитом Головного управління розвідки МОУ Фонд «Повернись живим» спільно з блогером Ігорем Лаченковим зібрав 230 мільйонів гривень на секретний проєкт «Black Box», який є масштабуванням попередньої, так само секретної ініціативи з «Повернись живим», загальною вартістю 40 мільйонів гривень.

Інші проєкти