Перейти до головного вмісту

Екіпірування для льотчиків

Проєкт опубліковано: 07 лютого 2023, 07:39
Неактивний

Проєкт реалізовано

Збір коштів продовжено

Зібрано

31 000 000грн

100%

Планувалось зібрати

31 000 000грн


Спільно з ПриватБанком зібрано 31 000 000 гривень, щоб покрити потребу армійської авіації у вогнетривкій формі та авіаційних шоломах

Дата, часДата, час, донор Донор Сума
Надходжень не знайдено

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» передав вогнетривку форму та спеціальні авіаційні шоломи льотчикам армійської авіації Сухопутних військ Збройних сил України. Таким чином, завдяки спільному з ПриватБанком проєкту вдалося повністю закрити нинішню потребу цього роду військ у засобах захисту.

Льотчики армійської авіації нищать ворога з неба, евакуюють поранених з-під носа в окупантів, виконують складні бойові завдання за межею людської хоробрості. Варто лише згадати їхні рейди навесні 2022-го в оточений Маріуполь.

Вертольоти армійської авіації біля лінії фронту здебільшого рухаються на наднизьких висотах, щоб ворогу було важче побачити та уразити їх. Але навіть на невеликій висоті окупанти можуть влучити в українську «пташку». Для льотчиків є великий ризик — загинути від опіків.

Якісна форма, що не горить, і спеціальні авіаційні шоломи в рази зменшують ризик загибелі екіпажу вертольота в разі ворожого влучання.

Збір на екіпірування для льотчиків «Повернись живим» і Приватбанк завершили у березні 2023 року. На засоби захисту акумулювали 31 мільйон гривень.

Інші проєкти