Перейти до головного вмісту

«Прицільно»

Проєкт опубліковано: 13 липня 2023, 06:42
Неактивний

Збір коштів завершено

Збір коштів продовжено

Зібрано

13 027 268грн

100%

Планувалось зібрати

13 000 000грн


Спільно з Ukraїner збираємо 13 мільйонів гривень на приціли для гранатометів Mk.19

На цій сторінці відображена повна сума зібраних коштів з урахуванням monoбанки. Інформація про загальні надходження на проєкт оновлюється щодоби.

Забезпечимо майже 150 розрахунків Мk.19, американських автоматичних станкових гранатометів зі стрічковим живленням, спеціально спроєктованими прицілами та планшетами з ARMOR — програмним забезпеченням для стрільби із закритих позицій.

На гранатометах Мk.19, які Україна отримує у рамках МТД, не передбачено прицілів для стрільби із закритих позицій — натомість є тільки приціли для прямої наводки.

Тому Інструкторський відділ Фонду «Повернись живим» спроєктував (за принципом артилерійського) приціл, який є на гранатометах радянського виробництва. Ми знайшли виробників, зробили кілька тестових зразків і за різних погодних умов провели практичні стрільби на різні дальності. Під час випробувань перша ж граната Мk.19 влучала у район цілі.

Потреба ЗСУ на спроєктовані Фондом приціли дуже велика, зокрема, і через те, що це — перший та єдиний виготовлений в Україні подібний виріб, який можна застосовувати не тільки на Мk.19, а й на всіх інших гранатометах та мінометах будь-яких калібрів.

Проєкт «Прицільно» допоможе розрахункам влучати у ціль без додаткової пристрілки та вести вогонь із безпечніших закритих вогневивих позицій.

Інші проєкти