Follow our new website →

www.comebackalive.in.ua

наша Місія:

“Творимо історію разом”

Спецтема: війна
Подкасти
Сталеві воїни. Випуск з Олександром Бабченком
Новини
Збільшення чисельності ЗСУ та ліквідація ватажка ІДІЛ: новини тижня, які ви могли пропустити

У січні "Повернись живим" зібрав понад 6 мільйонів на потреби армії

Хто ми і що робимо

Фонд «Повернись живим» поруч із українськими військовими. Передова російсько-української війни – це не тільки фронт. Вона там, де точиться війна за Україну. У госпіталях, на складах, полігонах, у засобах масової інформації, в кабінетах. Ми постачаємо та лагодимо техніку, навчаємо військових та офіцерів, допомагаємо змінювати Збройні Сили, розказуємо про війну з перших вуст і стримуємо потік пропаганди та дезінформації. Сьомий рік фонд забезпечує українську армію найголовнішим – тактичною перевагою.

Весна 2014-го перевернула наші життя так само, як життя добровольців, військових та всієї України. Ми, звичайні українці, змінили свої різні роботи на одну спільну – стати надійним тилом для захисників. Шість років тому фонд відправив на фронт перші тепловізори і продовжує робити це зараз. Але ми змінюємося разом з армією та тими завданнями, що перед нею стоять. Підлаштовуємось під потреби військових – тих, хто воює, та тих, хто повертається. Ми аналізуємо проблеми війська й зробили масштабне дослідження причин, через які військовослужбовці звільняються з армії. Публічна версія доступна за посиланням.

Ще одним важливим напрямком роботи організації є підтримка тих, хто зі зброєю у руках боронив Україну від військ агресора. Команда Фонду переконана, що ветерани російсько-української війни мають стати успішними – локомотивами розвитку суспільства. Допомога у реалізації власних бізнес-амбіцій для наших захисників – пріоритет «Повернись живим». Саме тому аналітичний відділ підготував дослідження «Потреби ветеранів у сприянні підприємницькій діяльності», ознайомитися з яким можна тут.

Ми були із захисниками України у найгарячіших куточках фронту. Ми з ними, коли вони приїздять на ротацію чи навчання. Ми поруч, коли вони повертаються до мирного життя. Фонд «Повернись живим» працює, щоб армія була ефективною. Наша зброя – фахівці і досвід. А ще мільйони доброчинців, що довірили нам свої кошти і дозволили допомагати армії від їхнього імені. Тому наша найбільша сила – люди, що вірять в українське військо і готові триматися стільки, скільки буде треба.

Ми прозорі та відкриті й регулярно звітуємо про нашу роботу – звіт за 2020

Фінансова звітність організації доступна тут: 2022 рік2021 рік2016-2020 рік2014-2015 рік.

Наш новий сайт www.comebackalive.in.ua

історія

Структура фонду

На наступні 3 роки ми плануємо продовжувати надавати матеріально-технічну допомогу Зброіним силам, а також опосередковано впливати на Збройні Сили та інші інституії держави, посилюючи спроможності армії та розвиваючи суспільство в цілому:

Військовий відділ

Військовий відділ

Зосередиться на наданні технічної допомоги у вигляді новітніх технічних рішень, які вирішують актуальні проблеми фронту, та які потребує довгих процедур задля закупівлі державою. Менеджери по роботі з військовими так само продовжать працювати на лінії розмежування, щоб якомога краще розуміти потреби військових, вчасно надавати необхідну допомогу. Також ми продовжимо та плануємо розширити інструкторські програми та освітніх програм для офіцерського складу.

Аналітичний напрям

Аналітичний напрям

Ми мріємо створити центр якісної аналітики в оборонній сфері і плануємо залучити фахівців аналітиків. Аналітичний центр надаватиме продукт з рекомендаціями, які дозволять Міністерству Оборони та Генеральному Штабу проводити обгрунтовані зміни, приймати рішення на базі об’єктивних даних. Наразі команда аналітиків фонду працює над 2-ма темами (військова освіта та кадри ЗСУ) Ми вже любіюємо суспільні інтереси (розбудову армії, як гаранту безпеки держави) на основі аналітики, яку продукує аналітичний відділ та на основі компетенцій військового відділу. Ми впевнені, що станом на 2019 рік держава спроможна самостійно реалізовувати програми розвитку, але громадський контроль та тиск є необхідною складовою в убезпеченні коректних дій влади. Аналізуємо-рекомендуємо-допомагаємо впроваджувати-контролюємо. Таким чином має виглядати подальша співпраця тих, кто був волонтером ці пять років та має певний рівень компетенції та розуміння ситуації зсередини, з військовим керівництвом держави. Наша мета – допомогти державі рухатись в напрямку іновацій, професіоналізму.

Ветеранський напрям

Ветеранський напрям

Ми віримо, що через навчання ветеранів бізнесу є можливим створення особливого осередку, який в подальшому буде самостійно драйвити реабілітацію та повернення до повноцінного суспільного життя ветеранів через працевлаштування та започаткування власної справи. Ми мріємо допомогти ветеранам створити свою бізнес еліту.

Ветеранський напрям

Медіа про війну

Війна з РФ відбувається в новому форматі і ми маємо відповідати на гібридні виклики. Тому інформаційна складова війни є чи не найсуттєвішою. З самого початку війни Фонд інформував українців про перебіг подій на Сході України, знайомив з військовослужбовцями тощо. Наразі ми створили та розвиваємо власний ЗМІ, метою якого є висвітлення подій на Донбасі та всіх інших, повязаних з війною подій.

Зробити внесок Будемо раді вашій підтримці

Нас підтримують