Перейти до головного вмісту

884 гранатомети для ТрО та Морської піхоти: хто отримав зброю

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» спільно з блогером Михайлом Лебігою передали війську 884 гранатомети ФОРТ-600А. Загальна їхня вартість — 30 927 624 гривень.

Гранотомети отримали усі 31 бригада Сил територіальної оборони ЗСУ, а також 35-та окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського та 140-й окремий розвідувальний батальйон.

20 597 035 гривень на зброю Михайло Лебіга зібрав і передав Фонду у вересні. Решта — кошти із загальних рахунків «Повернись живим».

«884 гранатомети від українського виробника повністю закрили потреби розвідрот усіх бригад Тероборони. Ще понад 30 одиниць отримали бригади морської піхоти. Це дуже легка, зручна і проста у використанні зброя, яка при цьому демонструє високу ефективність на полі бою. Дякуємо усім, хто долучався своїми гривнями», — говорить директор «Повернись живим» Тарас Чмут.

Нагадаємо, у вересні торік Михайло оголосив «всеукраїнський день виборів за Лебіговича».  Він закликав прихильників прийти на умовні «виборчі дільниці» та проголосувати донатом не менше 100 гривень. Таким чином за добу зібрав понад 20,5 мільйона гривень. Усі кошти переказав у Фонд «Повернись живим».

У серпні 2023-го у соцмережах виникла хвиля мемів про псевдокандидата у президенти України «Лебіговича». Під час одного зі стрімів на Twitch Михайло Лебіга коментував передвиборчі дебати Віктора Ющенка та Віктора Януковича 2004 року. Після цього підписники почали жартома закликати його йти в президенти.

Творимо історію разом! ПІДТРИМАйТе БФ “ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ”

ПІДТРИМАТИ