Перейти до головного вмісту

"Повернись живим" отримав ліцензію на закупівлю летального озброєння

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» став першою благодійною організацією в історії України, яка отримала ліцензію на закупівлю закордоном товарів подвійного та військового призначення, включно з летальним озброєнням.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє команда організації.

Такий статус, найголовніше, дає Фонду право купувати у виробників відповідні товари напряму — без посередників. І саме це не тільки здешевлює ціну, а й убезпечує від неякісного товару та недобросовісних продавців.

«Звісно, основну увагу ми будемо концентрувати саме на летальному озброєнні, яке посилить наші Збройні Сили. Ми готові і спроможні купувати та передавати на баланс у військові частини ударні БПЛА, гвинтокрили, боєприпаси та багато чого іншого, що пришвидшить нашу перемогу»

повідомляє сторінка Фонду.

У дописі йдеться про те, що «Повернись живим» став першим благодійним фондом в Україні, який отримав офіційне право купувати з-за кордону товари військового призначення.

«З кінця березня, Фонд зареєстрований, як суб’єкт здійснення міжнародних передач товарів, зокрема, товарів військового призначення у Державному експортному контролі України. Тепер ми можемо передавати не тільки певний вид оптики, зв’язку тощо, а й засоби «активного ураження», які є на озброєнні у армії США та інших передових європейських країн»

прокоментувала волонтерка-юристка Фонду Руслана Величко.

Творимо історію разом! ПІДТРИМАйТе БФ “ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ”

ПІДТРИМАТИ