Перейти до головного вмісту

“Повернись живим” придбав 51 позашляховик для українських воїнів

Завдяки допомозі благодійників Фонду “Повернись живим” вдалося придбати закордоном більше ніж півсотні пікапів для потреб українських воїнів.

Про це повідомляє директор організації Тарас Чмут на своїй сторінці у Facebook. 

“51 новий пікап Fiat для Збройних сил України — у першу чергу для Корпусу резерву та мобільних груп ППО з ПЗРК та протитанкістів з ПТРК.

Автомобілі — пікапи, джипи, буси — одна з найбільших потреб армії зараз. Команда Фонду компетентної допомоги армії “Повернись живим” за перший місяць повномасштабної війни вже передала декілька десятків автівок, і плануємо лиш збільшувати об‘єми та кількості”, – написав керівник “Повернись живим”. 

Наразі команда Фонду відзвітувала про 24 переданих позашляховики, половина з яких пішла на забезпечення 68 окремої єгерської бригади Збройних Сил, частини Корпусу резерву, яка вже бере участь у боях з окупантам. Ще 12 нових пікапів “Повернись живим” передав 4 частинам ППО для формування мобільних груп з ПЗРК, які знищуватимуть російську авіацію.Наступного дня після отримання, перша мобільна група з переносним зенітним ракетним комплексом розпочала виконання бойових завдань на передовій на авітівці, переданій Фондом.

Директор організації у своїй публікації пояснив, чому ресурси благодійників “Повернись живим” використовуються для придбання саме нових автомобілів, а не на ввезення вживаних позашляховиків.

51 пікап це 1026500 €. Це ~ 20 к € за один. Офіційно, «в білу», все як має бути. Але нова машина — це нова машина. Це та, яка, для початку, доїде своїм ходом у війська. Не стане в полі, коли потрібно летіти на завдання. Не потребує 24/7 пошуку запчастин та доставки їх тижнями, не потребує більше уваги аніж дає користі. Ми це вже проходили в 2014/15-х роках… І тут однозначна перевага або за новими або дуже свіжими авто”

йдеться у дописі

Творимо історію разом! ПІДТРИМАйТе БФ “ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ”

ПІДТРИМАТИ