Перейти до головного вмісту

«Ти був настільки невгамовний, що мені важко повірити, що їм, цим гнидам, вдалося тебе вгамувати»

За кожною нашою перемогою стоять життя.

Про до того медійних загиблих військових напишуть чи не одразу, але більшість історій на довгі місяці, якщо й не назавжди, залишиться «за кадром».

Прес-офіцерка 93-ої ОМБр «Холодний Яр» Ірина Рибакова опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук фото й історію про «Тактика» — добровольця, «кіборга», піхотинця і спецпризначенця. Одного з тих, хто воював з 2014-го і загинув цьогоріч під час звільнення Харківщини. Публікуємо без змін:

«Ти, хуліганьйо і бешкетник! 100 кіло любові та ніжності! Бойовик, сука! Той, що фізично не міг витримати винос мозку, — чи-то від дівчини, чи-то від начальства, чи-то від жіночок у стройовій. Уходив, бив морду, сперечався, кричав, переводився.

Куди ж, блін, ти зараз перевівся? На той світ? В підрозділ до Сіплого?

«Тактик», доброволець і один з наймолодших «кіборгів» (ліворуч)

Знала тебе від ооотакенького пиздюка. Щоправда, ти до того часу вже встиг повоювати у ДАПі — наймолодший «кіборг”, і крошив покидьків на Пісках. Пару пострілів з «мухи», потім 4 міни, отвєтка, я лякаюсь, ти — ржеш в окопі.

Ти перший, хто терпляче вчив нас з Рудою розбирати-збирати автомат, і з Лисом та Кет стріляти з ерпеджі та гвинтівок у Карпатській Січі. Ці дні були крутіші за всі учєбки, Десни, Старичі разом узяті.

Ірина Рибакова

Ти завжди був везучою скотиною! Танковий снаряд у ДАПі у стіну, де ти мав спати після наряду, але пішов-таки заварити собі маккави. 3 кулі, коли працював з ДШК на териконі на «першій» Волновасі. П’ята, великий палець, стегно. В тобі три кулі, а тобі по цимбалах. Покатався на кріслі, походив з Ілізарова на пальці і в стрій. Навіть виплату за поранення не оформив.

Коли одружився, тільки і розмов було: а теща те, а теща се.

Ти ненавидів сидіти на чергуванні за монітором, ти ненавидів копирсатися у БМП і валятися у солярі.

Ти був настільки невгамовний, що мені важко повірити, що їм, цим гнидам, вдалося тебе вгамувати. Для цього їм довелося застосувати танк, по-іншому би не вийшло.

7 вересня. Балаклія.
Це ціна нашої перемоги.

Спочивай з миром, Тактичок! Світла пам’ять».

Текст і всі фото: Ірина Рибакова, 93-тя ОМБр «Холодний Яр».

Творимо історію разом! ПІДТРИМАйТе БФ “ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ”

ПІДТРИМАТИ